alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detské pančucháče

 
[52]
1 / 2
Strana:z 2

Detské legíny a detské pančucháče pre všetkých malých objaviteľov

Máš aktívne dieťa, ktoré neobstojí chvíľu na mieste? Na prvý pohľad by to možno mohlo byť otravné, ale ber to pozitívne. Tvoje dieťa je zvedavé a chce tento svet objavovať vo všetkých jeho podobách a krásach bez ohľadu na to, koľko má rokov. A asi sa zhodneme, keď povieme, že mu práve toto rozhodne nechceš odoprieť. 

Detské legíny na šport aj zábavu

Nie nadarmo je športové oblečenie pohodlné. Nemá totiž nikdy obmedzovať v pohybe, naopak, má ti umožniť čo najlepší zážitok a radosť z pohybu. Rovnako to platí aj pre deti. A samozrejme, je jedno, či ide o obyčajnú zábavu alebo ide telesnú v škole či aktívne vykonávanie konkrétneho športu. O tom, že ti záleží na zdravom životnom štýle svojho dieťaťa, nepochybujeme. Preto mu dopraj oblečenie, ktoré ho ešte viac nakopne do aktivít. Istotne i ty zo skúseností vieš, aký efekt má na teba, keď si zaobstaráš fakt pekný kúsok na cvičenie. Motivácia zaručená. Výhodou legín pre deti je, že ich využitie je skutočne univerzálne. Deti s nimi môžu na výlet do prírody, keď sa s celou rodinou vyberiete na túru, využije ich v škole na telesnej či na tréningu, môže si ich pokojne vziať na tanečnú. Ale nikto sa nebude diviť, ak si detské legíny oblečie tvoje dieťa aj bežne do mesta alebo mu bude v nich tak dobre, že ich bude nosiť aj doma. 

Zaujímavé pestré štýly a superpohodlný materiál

adidas detské legíny či detské pančucháče sú vyrobené zo špeciálneho materiálu vhodného na aktívny pohyb. Mimochodom, používame recyklovaný polyester, čím sa snažíme eliminovať odpad z planéty. V ponuke si nájdeš detské legíny s jednoduchým dizajnom a charakteristickými 3-Stripes alebo Trefoil. Ak však ty a tvoje dieťa ste za trochu farieb, rozhodne neprehliadni legíny pre deti s farebnými vzormi a štýlovou potlačou. Myslíme aj na rôzne športy, na ktoré budú legíny využívané. Napríklad na pravidelné cvičenie s drepmi si tu nájdeš legíny so zvýšeným pásom, ktorý zaručí maximálny komfort. Rovnako majú detské legíny technológiu AEROREADY, ktorá zabezpečuje odvádzanie potu od tela, takže budú úplne v suchu.