alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detské tenisové oblečenie

 
[24]

Pre budúcich tenistov a tenistky adidas vytvorilo kvalitné a komfortné detské tenisové oblečenie, ktoré udrží v suchu počas každého tréningu. S moderným štýlom a jedinečnými dizajnami zapadne do skrine každého mladého športovca.

Sukňa Club
Tričko Club Tennis 3-Stripes
Šortky Club Tennis 3-Stripes
Tričko Club Tennis
Tielko Club Tennis
Šortky Club Tennis
Šortky Club Tennis
Tričko Club Tennis 3-Stripes
Tričko Thiem Logo Graphic
Šortková sukňa Tennis Pop-Up
Šortková sukňa Tennis Pop-Up
Tielko Club Tennis
Sukňa Club
Tričko AEROREADY Tennis Graphic
Tielko Club Tennis
Tričko Club Tennis
Tielko Melbourne Tennis Match
Tielko Tennis Pop-Up
Tielko Club Tennis

Detské tenisové oblečenie pre maximálny výkon na kurte

Podpora mladých športovcov je jedna z mnohých vášní adidas, preto sú v adidas online katalógu len tie najlepšie vybavenia pre budúcich tenistov a tenistky. Vyber pre svoje dieťa napríklad odolné a voľné šortky vyrobené z absorpčného materiálu, ktorý udrží v suchu bez pocitu prehriatia. Pre mladé tenistky sú dostupné napríklad tenisové sukne s priedušnou konštrukciou pre pocit voľnosti a integrovanými legínami, ktoré spoľahlivo zakryjú pri pohybe. V našom online katalógu nájdeš širokú selekciu oblečenia na tenis, ako napríklad priedušné tričká alebo tielka. Ani v našom juniorskom výbere nechýba zápal pre elimináciu plastového odpadu, preto si môžeš prezrieť detské tenisové oblečenie z veľkého podielu recyklovaného polyesteru.

Tenisové oblečenie pre deti sprevádza k víťazstvu

adidas je populárnou a spoľahlivou značkou pre mnohých známych športovcov, preto výber tenisového oblečenia pre deti je skvelým začiatkom práve na adidas. Revolučná funkčnosť adidas materiálov ponúka počas náročných tréningov na kurte svieži pocit, keďže odvádzajú pot. Preto sa môže junior tenista sústrediť na výkon a maximálne sústredenie bez pocitu nepohodlia. Priliehavé tričká a tielka padnú ako uliate, preto množstvo pohybu vyžadovaný športom nebude mať žiadnu prekážku. Rôzne technológie aj pri ďalšom oblečení zaručujú naozaj pohyb bez obmedzení, preto sa hodia na tréningy, ale aj na tenisové turnaje.Detské tenisové oblečenie je športový štýl, alebo viac old school retro vzhľad je čisto na výbere mladého športovca, keďže cez svoj štýl ukazuje jedinečnosť svojej osobnosti.

Športové oblečenie pre deti dodá svieži pocit

Mladým ponúka adidas najmä štýlové a moderné dizajny, ktoré majú farebnú a zábavnú grafiku s ikonickým adidas vzorom trojlístka. Pokiaľ tvoje dieťa rado nosí športové oblečenie aj keď nešportuje, tak naše tenisové šortky alebo tričká sa perfektne nosia aj mimo tenisového kurtu.