alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detská Basketbalová Obuv

 
[71]
1 / 2
Strana:z 2

Detská basketbalová obuv pre budúce hviezdy palubovky

Máš doma budúce hviezdy palubovky alebo s deckami zdieľaš lásku k basketbalu? Nahoď ich do pohodlnej detskej basketbalovej obuvi a choď si s nimi zahádzať na kôš! Tréning predsa robí majstrov. Kvalitný materiál topánok drobcovi nebude škrieť nohu, ale bude sa nosiť príjemne a ľahko. S nimi sa bude môcť vyskákať do sýtosti. Milé farebné kombinácie detskej basketbalovej obuvi s hravými grafikami potešia detské oči a prispejú k ich dobrej nálade. Celkovo ide o štýlové kúsky, z ktorých žiari láska k športu. Pretože tá nie je v žiadnom prípade limitovaná nijakou vekovou hranicou. Moderné kúsky strieda retro dizajn, takže je z čoho vyberať. Športového ducha ešte zvýrazňuje logo adidas a 3-Stripes.

Detské basketbalové topánky pre radosť z pohybu

Dopraj juniorovi kvalitnú obuv, nech sa zamiluje do pohybu ako ty. Detské basketbalové topánky majú vsadenú gumenú podrážku, ktorá spoľahlivo tlmí nárazy chodidiel na akýkoľvek povrch. To je pri šantení sa dôležité, aby malá nôžka nedošla k újme. K dispozícií je klasické zapínanie na šnúrky, ale aj na suchý zips. To je veľmi rýchla a efektívna cesta ako nazuť tenisku na nedočkavé chodidlo. Sieťovinový golierik s textilnou podrážkou ešte zvyšujú komfort pri nosení detských basketbalových topánok adidas. Modely s vysokou konštrukciou pevne obopnú chodidlo a dodajú drobcovi riadnu dávku stability. Avšak ani v najmenšom nebudú brániť členkom v pohybe. Vďaka kvalitnému odpruženiu tenisiek sa bude môcť preháňať po ihrisku pokiaľ sa spokojne neunaví.

Funkčné kúsky inšpirované hviezdami basketbalu

Detská basketbalová obuv adidas je ako stvorená pre malých milovníkov tejto hry. Ľahké na nosenie a plné komfortu, udržia detskú nohu v pohodlí po celý čas na ihrisku. Spevnený textil je aj s ostatnými časťami obuvi odolný. Vydrží zvýšenú záťaž nikdy nekončiacej detskej energie a pri nenáročnej údržbe budú detské basketbalové topánky adidas funkčné po dlhú dobu. Nezabudni ich po dni plnom pohybu a zábavy poriadne vyvetrať. Oplatí sa ich držať v botníku alebo aspoň v pôvodnom obale. Predídeš tak zbytočnému mechanickému poškodeniu a usádzaniu zbytočného prachu.