alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Detská Basketbalová Obuv

 
[26]
Obuj svoje dieťa do novej detskej basketbalovej obuvi a pomôž mu dostať zo seba maximum. Krásna grafika však nie je všetko. Vedia to aj tvorcovia, ktorí dotvárajú športovú obuv pre basketbalistov špičkovými technológiami.

Detská basketbalová obuv od adidas

Urob svojej ratolesti radosť novou basketbalovou obuvou pre deti. Je to predsa jeden z najdôležitejších prvkov výbavy, čo mladým a nádejným basketbalovým talentom pomáha uskutočňovať ich sny. Tvoje dieťa sa v novej detskej basketbalovej obuvi môže predviesť na palubovke, ale aj na ihrisku. Značka adidas ponúka v tomto ohľade množstvo alternatív, do interiéru i na vonkajšie športoviská. Všetky tieto krásne produkty spája pútavý dizajn a tiež špeciálne vlastnosti s takzvaným responzívnym odpružením. Pohodlie a správne držanie tela je predsa dôležité všade - na tréningu, aj na zápasoch.

Basketbalové tenisky pre deti: nielen štýl vyhráva

Pohodlie je obzvlášť dôležité v prípade detí, ktoré si všímajú dizajn a chcú mať pod kontrolou každý detail svojej basketbalovej obuvi. Niekedy viac, ako my dospelí. Detskú nohu poteší priliehavý strih, pohodlné šnurovanie a veľmi príjemne vyhotovenie podrážok a medzipodrážok. To ocenia pri častom skákaní a doskakovaní, ktoré je alfou a omegou basketbalu. Použitý materiál často obsahuje okrem spomínaných tlmiacich medzipodrážok aj textilnú podšívku, takže sa môžeš spoľahnúť, že parádny vzhľad týchto detských tenisiek nepríde na úkor pohodlia. Chodidlá sa počas tréningu i zápasov dostávajú do varu, preto je dôležité, že detská basketbalová obuv má priedušnejší zvršok a dokáže prevzdušňovať časti chodidla, kde je to najviac potrebné.

Detská basketbalová obuv od adidas prešpikovaná technológiami

Pestrofarebné kombinácie basketbalových tenisiek pre deti vedia rýchlo pútať pozornosť, no zároveň je dobrou správou, že chodidlám ratolestí zabezpečia dlhotrvajúce pohodlie.Kolekcie detskej basketbalovej obuvi od adidas sa pýšia tým najmodernejším z odvetvia športových tenisiek. Inšpiráciou sú v tomto ohľade tí najpovolanejší - profesionálni hráči z najvyšších basketbalových súťaží. Dizajnéri ich pozorovaním získali množstvo cenných informácií a prispôsobili tvar a technológie kreatívnej a rýchlej hre. Práve bleskové reakcie stoja za technológiou inovatívnych spevňujúcich podrážok, ktoré deťom na ihrisku prinášajú absolútnu slobodu pohybu a hravosť.