alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detská bežecká obuv

 
[24]
Obuv Terrex Boa Hiking
Obuv Terrex Boa Hiking
Tenisky Terrex Agravic Flow Primegreen Trail-Running
Tenisky adidas Terrex Agravic BOA x LEGO® Trail Running
Tenisky Supernova 2.0
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky Supernova 2.0
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky Terrex Agravic Flow Primegreen Trail-Running
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky Tensaur
Tenisky adidas 4DFWD Pulse
Tenisky adidas 4DFWD Pulse
Tenisky adidas 4DFWD Pulse
Tenisky Ultraboost 22
Tenisky adidas 4D FWD_Pulse
Tenisky Ultimafuture

Detská bežecká obuv adidas pre malých šampiónov

Ak tvoje dieťa túži behať a porážať svojich rovesníkov na bežeckom ovále, nič by mu nemalo stáť v ceste. Najmä nie poriadne vybavenie, s ktorým si bude môcť plniť svoje športové sny. Preto adidas venoval detskej bežeckej obuvi extra pozornosť a implementoval do nej tie najkvalitnejšie technológie. Vďaka tomu je každý jeden bežecký krok pre tvojho malého šampióna komfortný, nie je ničím obmedzovaný a dostáva maximálnu podporu. Tieto technológie navyše zabezpečujú, že detská bežecká obuv adidas funguje naplno v akýchkoľvek podmienkach, pretože sa naplno prispôsobuje nohe a tiež spôsobu behu. Navyše sú modely dostupné v dizajnoch, ktoré deti skutočne nadchnú. Vďaka vzrušujúcim farebným kombináciam, a tiež minimalistickým prevedeniam s tradičnými dizajnovými prvkami adidas, si dieťa hravo vyberie tenisky, ktoré rovnako dobre fungujú, ako aj vyzerajú. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je detská bežecká obuv adidas skrátka ideálnym spoločníkom tvojej ratolesti nielen pri behu, ale aj pri zažívaní veľkých dobrodružstiev.

Obuv, ktorej veria bežecké legendy

Bežeckú obuv adidas už desaťročia vyberajú pre svoje výkony tí najlepší svetoví bežci, ktorí v nej zlomili už niekoľko svetových rekordov. To všetko dosiahli vďaka inovatívnym a dlhé roky vyvíjaným technológiam adidas, ktoré im na bežeckých ováloch a v uliciach veľkomiest poskytli extra výhodu a dožičili im zaslúžené víťazstvá. adidas detská obuv na beh nie je iná. Spolieha sa na dlhé roky výskumu a vývoja, vďaka čomu dostane tvoj malý šampión na nohu naozaj to najlepšie. Všetky modely ponúkajú dokonalý komfort a podporu za každých okolností, nakoľko obsahujú podrážky, ktoré okamžite reagujú na dopady. Navyše tiež poskytujú mimoriadnu stabilitu a do odrazov pridávajú extra energiu navyše, takže tvoj malý bežec bude utekať ako s vetrom o preteky. S týmito vlastnosťami tvojmu dieťaťu skrátka nebude nič stáť v ceste za jeho športovým snom a detskú bežeckú obuv značky adidas si okamžite zamiluje.