alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detské rukavice

 
[9]
Rukavice Predator Edge Pro
Rukavice Predator Edge Fingersave Match
Brankárske rukavice X Speedportal Training
Brankárske rukavice X Captain Tsubasa Goalkeeper Training

Detské rukavice pre malé brankárske hviezdy

Futbal je hra, ktorá si získava srdcia ľudí po celom svete. Ak máš doma rovnakého malého nadšenca, dopraj mu na jeho športovú aktivitu tú najlepšiu výstroj. Sú deti, ktoré skôr obľubujú pozíciu brankára. Vychytať súperové strely nie je len tak… Ak máš podobného drobca doma, dopraj mu k jeho športovým výkonom tie najlepšie brankárske rukavice. Skvele sa hodia ako na tréning, tak aj na normálny zápas detskej ligy. Okrem zvýšenia športového výkonu drobca poslúžia aj ako účinná ochrana rúk tvojej malej brankárskej hviezdy. Niektoré strely na bránu vedia poriadne štípať!

Rukavice pre deti na tréning aj zápasy

Detské rukavice adidas sú vysokokvalitnými kúskami športovej výbavy. Niektoré modely majú zosilnené prsty, z ktorých sa len tak niečo nevyšmikne. Priľnavý latexový povrch na dlani tvorí dvoj milimetrovú vrstvu. Perfektne tlmí náraz lopty o dlaň. Tvoj drobec brankár-junior s nimi dokáže bez problémov zachytiť aj tie najväčšie delové strely, ktorými ho budú chcieť súperi prekvapiť. V neposlednej rade sa detské rukavice pohodlne nosia a dodávajú rukám pocit komfortu počas celého tréningu alebo zápasu. Tento pocit znásobujú ľahké polovičné popruhy na zápästí, rovnako ako strih so švami na vonkajšej strane. Okrem pohodlia budú na ruke držať ako uliate. Neskĺznu z nich a tvoj junior s bude môcť na zápas či tréning sústrediť maximálne možnou mierou.

Neprekonateľné ruky šampiónov

S brankárskymi rukavicami adidas bude tvoj drobec v bráne neprekonateľný. Vďaka tlmeniu na dlaniach a tvrdeným prstom sa nebude musieť obávať vyrážať ani tie najtvrdšie strely. Taktiež sa mu z nich lopta len tak ľahko nevyšmikne, čo by mohol súper ľahko využiť. Radosť juniorom spraví aj štýlový look jednotlivých kúskov. Už na prvý pohľad bude každému jasné, že tvoj drobec to s hrou myslí vážne. Krásne farebné dizajny a svetoznáme logo adidas spolu s troma pásikmi len podporia sebavedomie budúcej brankárskej hviezdy.