alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas

Dievčenské legíny

 
[54]
1 / 2
Strana:z 2

Objavuj svet v pohybe a zaži veľké dobrodružstvá v dievčenských legínach adidas

Každý si občas nostalgicky spomenie na detské časy, kedy ako malé dieťa odhodlane liezol na každý vysoký strom, energicky behal celý deň za loptou až do zotmenia slnka alebo ako sa bezstarostne naháňal s partiou kamarátov po obľúbenom ihrisku. Dopraj túto voľnosť aj svojmu dievčatku! Vďaka dievčenským legínam adidas objaví svet naokolo v pohodlí legín, ktoré zaujmú už na prvý pohľad svojim klasickým adidas dizajnom doplneným o kultové detaily značky alebo detské motívy; svojou príjemnou konštrukciou a v neposlednom rade tiež skvelými funkčnými vlastnosťami. Ponuka je naozaj pestrá a ušitá priamo podľa potrieb nositeľa. Či už sa jedná o šantenie v babkinej záhrade pod korunami stromov, poctivé trénovanie na ihrisku alebo len trávenie voľného času v meste, dievčenské legíny adidas tvojej malej slečne poskytnú všetko, čo v danej chvíli potrebuje.

Legíny pre dievčatá, ktoré svojou priliehavosťou k tebe pripútajú i radostné momenty

Vďaka pohodlnej a elastickej konštrukcii dievčenské legíny adidas pripravia každé dievča na prežitie tých najvzrušujúcejších zážitkov. Bude sa v nich cítiť ľahká ako pierko, pretože svojim priliehavým strihom okopírujú každý jej pohyb bez obmedzení. Svoj prvý veľký tréning na veselej hodine tanca si užije v modeloch, ktoré obsahujú okrem iného aj priedušné sieťovinové plochy, vďaka ktorým pocíti príjemné chladenie aj počas tých najnáročnejších pohybových figúr. Nezabudnuteľné chvíle v nich prežije i na dobrodružných túrach v škole v prírode, odkiaľ sa okrem pozitívnej nálady vráti tiež oddýchnutá a s pocitom pohodlia; alebo tiež na každodenných stretávkach na ihrisku so svojimi kamarátkami, kedy veselo preskúmajú každú preliezačku či hojdačku. Dievčenské legíny adidas okrem prežitia cenných a bezstarostných detských čias, prvých lások či veselých zážitkov tiež poskytujú spoľahlivého spoločníka na namáhavé tréningy, kedy okrem vytrvalosti je potrebné i funkčné oblečenie, vďaka ktorému všetkým naplno ukáže, čo sa v nej skrýva!