alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PRE MUŽOV
  • PRE ŽENY
  • DĚTI
  • NOVÉ
  • ŠPORTY
  • KOLEKCIE
  • OUTLET
Tvoj košík je prázdny

Dievčenské topánky

 
[822]

Pôvabné dievčenské topánky pre tvoju princeznú

Dievčatá každého veku ocenia pekné a pohodlné topánky, v ktorých môžu skákať, športovať, tancovať, skrátka zažívať nezabudnuteľné dobrodružstvá. Aktívne slečny si zamilujú adidas topánky pre dievčatá, ktoré sú nielen majstrovsky ušité, ale aj moderné, originálne a šik. Gumené podrážky dokonale priľnú ku každému povrchu a ich medzipodrážka zabezpečí dlhotrvajúce pohodlie v podobe poskytnutej opory a stability aj na nerovnom teréne. Responzívna medzipodrážka zase unikátnym spôsobom obnoví vynaloženú energiu. Dievčenské topánky majú zvršky z rôznych materiálov, navrhnutých podľa toho, na akú aktivitu sú určené. Zvršok z lícovej usne vyniká odolnosťou, syntetická koža je praktická, zvršok zo sieťoviny priedušný, úpletový dokonale obopne chodidlo a ripstopový zvršok je výnimočne pevný. Pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti a pohodlia sú niektoré modely skonštruované z kombinácie uvedených materiálov. Reflexné prvky sa postarajú o bezpečie aj pri zníženej viditeľnosti a rôzne druhy zapínania, ako napríklad rýchloviazanie, uľahčia obúvanie. Zdravý vývoj chodidla zabezpečí ich funkčná vložka. Obuv pre dievčatá je nielen bezpečná a funkčná, ale aj atraktívna a originálna. Zamilujú si ju na prvý pohľad a nosenie!

Topánky pre dievčatá, ktoré milujú pohyb

Malé nôžky sa môžu zdravo vyvíjať v rozkošnom modeli zo vzdušnej otvorenej sieťoviny. Pohodlná vložka stabilizuje klenbu, aby tvoja princezná mohla bezpečne behať a skákať na ihrisku hoci aj celý deň. Dievčenské topánky s elastickými šnúrkami a suchým zipsom sú inšpirované bežeckými teniskami a sú ideálne na tréningy alebo hodiny telesnej výchovy. Na podlahe nezanechávajú šmuhy a majú pohodlnú tlmiacu konštrukciu. Úpletový zvršok s vyšívanými detailmi zaujme i mladú trendsetterku, ktorá vie, čo sa nosí. Letné dievčenské topánky s popruhom so zapínaním na suchý zips sa rýchlo prezúvajú a majú ľahkú, flexibilnú podrážku. Sú ideálne na pláž či k bazénu. Dovoľ svojej princeznej, aby objavovala svet v kvalitných topánkach. Nech je jednoducho sama sebou! Dievčenské topánky adidas ju budú vždy verne sprevádzať.