alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Dievčenské tepláky

 
[77]
Tepláky Entrada 22
Tepláky Adicolor SST
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky Graphic Print
Tepláky Adicolor
Tepláky
Tepláky Adicolor
Tepláky adidas Essential 3-Stripes
Tepláky adidas Essential 3-Stripes
Tepláky Real Madrid Condivo 22 Training
Tepláky Tiro 21 Sweat
Tepláky Tiro 21 Training
Tepláky Tiro 21 Woven
Tepláky Entrada 22
Tepláky Entrada 22 Training
Tepláky Condivo 22 Training
Tepláky Arsenal DNA
Tepláky Tiro 21 Sweat
Tepláky Manchester United Condivo 22 Presentation
Tepláky Manchester United Condivo 22 Training
Tepláky Tiro 21 Woven
Tepláky Arsenal Condivo 22 Training
Tepláky Juventus Condivo 22 Training
Tepláky Juventus Condivo 22 Training
Tepláky FC Bayern Condivo 22 Training
Tepláky Condivo 22 Training
Tepláky Real Madrid
Tepláky Olympique Lyonnais Tiro 21 Training
Tepláky Ajax Amsterdam Condivo 22 Training
Tepláky Entrada 22 Training
Tepláky Camo SST
Tepláky adidas x Classic LEGO®
Tepláky Adicolor SST
Tepláky Adicolor
Tepláky LEGO® Move AEROREADY
Tepláky adidas x Classic LEGO®
Tepláky adidas x Classic LEGO®
Tepláky Donovan Mitchell
Tepláky 3-Stripes Tapered Leg
Tepláky Adicolor
Tepláky Designed to Move Fleece
Tepláky adidas x Classic LEGO®
Tepláky adidas x Classic LEGO®
1 / 2
Strana:z 2

Dievčenské tepláky adidas s nezameniteľným športovým dizajnom

Ak miluješ pohyb a zároveň pohodlie, určite vyskúšaj dievčenské tepláky adidas. Budú tvojim novým obľúbeným kúskom oblečenia v šatníku. Vďaka fantasticky jemným látkam, z ktorých sú tepláky vyrobené, ti prinesú naozajstný komfort pri ich nosení. Kľudne ich využiješ každý deň. Či už sa pôjdeš von zahrať s priateľmi alebo sa budeš doma sústrediť na svoju domácu úlohu. Dievčenské tepláky sa nesú v znamení ležérnej športovej módy, čo dokresľuje aj logo adidas a svetoznáme 3-Stripes. Nosením tohto oblečenia prispeješ k zelenším zajtrajškom našej planéty. Bolo totiž vyrobené aj za použitia vysokofunkčného recyklovaného materiálu, čím sa šetria prírodné zdroje.

Dievčenské teplákové spodky na hrátky aj tréning

Dievčenské teplákové spodky majú elastický pás so šnúrkou na stiahnutie, takže ti určite nebudú zbytočne pri pohybe padať. Rovný voľný strih sa ľahko nosí. Manžety pri členkoch sa zasa postarajú o to, aby sa ti tepláky zbytočne nerolovali hore, ale držali pohodlne na mieste. Lesklá látka s nezameniteľným trikotom sa postará o to, aby si na medzi ľuďmi pekne zažiarila. Potrebuješ si zohriať ruky alebo odložiť nejaké drobnosti ako kľúče, peňaženku či artefakt získaný pri prieskume okolia? S dievčenskými teplákmi adidas to nie je problém. Jednoducho si ich vložíš do predných vreciek a tie bezpečne zazipsuješ. Šantenie sa s priateľmi môže pokračovať.

Štýlové tepláky plné komfortu

Nahoď sa do dievčenských teplákov adidas a vychutnaj si aktívne poobedie s kamošmi na dvore. Alebo si v nich po náročnom dni v škole poriadne oddýchni. Tieto kúsky majú pohodlia a komfortu na rozdávanie. Pri dobrej starostlivosti ti ešte aj pekne dlho vydržia. Keď sa budú prať, nepridávaj aviváž a použi iba jemný prací prášok. Určite však tepláky nebiel ani nečisti chemicky. Tým by sa mohli poškodiť ich materiál. Pre zachovanie sviežich lesklých farieb jednotlivé kúsky treba prať s rovnako farebným oblečením. Všetko potrebné sa dozvieš v inštrukciách pri konkrétnom výrobku.