alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dievčenské mikiny

 
[44]

Dievčenské mikiny adidas: magnet na nezabudnuteľné zážitky

Kto si nepamätá na tie bezstarostné detské časy v obľúbenej mikine a teplákoch, plné naháňačiek na ihrisku či kolektívnych hier, kde okrem pohybu sme sa učili i predvídavo zmýšľať a používať taktiku? Koľko radosti prišlo po zaslúženom víťazstve, až sa nám nechcelo ísť ani domov. Roky pribudli a teraz máš možnosť sledovať túto lásku k športu na tvojich deťoch. Máš doma malú športovkyňu, ktorá podobne ako ty miluje tráviť svoj čas vonku? Dievčenské mikiny adidas prichádzajú na scénu s cieľom priniesť tie najkrajšie zážitky! Neprehliadni ich bohatú ponuku, v ktorej nájdeš pre svoju malú slečnu niekoľko modelov vhodných nielen na náročnejšie tréningy či veselé hry, ale aj na voľnočasové potulky mestom. Ponuka je naozaj pestrá. Všetky sú vyrobené z jemného materiálu a v rovnom, úzkom alebo voľnejšom strihu. Ich dizajn je obohatený o zaujímavú potlač či veselé farby, no nájdu sa aj také, ktoré sú vyrobené v starej známej a elegantnej klasike s odkazom na dedičstvo značky.

Dievčenské mikiny, ktoré zahrejú telo i dušu

Priprav sa na ich skvelé funkčné vlastnosti, vďaka ktorým si tvoja malá športovkyňa tieto dievčenské mikiny doslova zamiluje. Ak je naladená na vytrvalostné tréningy, kedy ju nič nezastaví, určite sa poteší špeciálnemu materiálu, ktorý ju ochráni aj pred chladnejším počasím či silným vetrom. Ak naopak je vonku práve príliš horúco, môže zostať rovnako bez obáv. Sieťovinové detaily jej totiž prinesú extra pohodlie vďaka ich vlastnosti zvýšeného prúdenia vzduchu k pokožke. Na bezstarostné a dynamické pohyby je dokonalo prispôsobená ich elastická konštrukcia; avšak na extra dávku voľnosti sú pánom hry modely s flexibilnými lakťami. Dievčenské mikiny adidas okrem pohodlia a voľnosti poskytujú i potrebnú bezpečnosť. Vďaka reflexným detailom bude tvoje dievčatko neprehliadnuteľné aj v tej najväčšej tme, takže ju budeš mať vždy na očiach. Okrem športových aktivít sú skvelo využiteľné i na voľný čas v podobe prechádzky mestom, nákupov s kamarátkami či učenia v škole. Čas plynie veľmi rýchlo, no v dievčenských mikinách adidas sa aspoň na chvíľu zastaví a prinesie nezabudnuteľné chvíle.