alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dievčenské tričká

 
[173]
1 / 4
Strana:z 4

Dievčenské tričká, ktoré vyčaria úsmev na nejednej tváričke

Máš aj ty malú parádnicu, ktorá pri každej vychádzke na ihrisko musí vyzerať vždy štýlovo? Je tvoje dievčatko vášnivou športovkyňou, ktorá už odmalička miluje pohyb a sníva o úspešnej športovej kariére? Alebo len skrátka zháňaš pre svoj malý poklad oblečenie, ktoré jej poskytne všetko čo potrebuje, má moderný dizajn a zároveň sa v ňom bude cítiť maximálne príjemne? adidas vypočul tvoje potreby a prichádza na rad s unikátnymi dievčenskými tričkami, ktoré tvoja malá nebude chcieť vyzliecť. Na výber je hneď z niekoľkých prevedení – v klasickom rovnom strihu alebo napríklad v tom voľnejšom pre väčšiu dávku voľnosti pri pohybe a neprehliadnuteľné sú tiež ich hravé motívy, krásne farby a samozrejme neprekonateľné funkčné vlastnosti. Vyznačujú sa veľmi ľahkým a príjemným materiálom, konštrukciou vyhotovenou presne pre dané potreby a dizajnom, ktorý ocení každá parádnica i športová nadšenkyňa. Stačí si už len vybrať! Spokojnosť a úsmev na perách sú zaručené.

Tričká pre dievčatá: spojenie dokonalej funkčnosti a moderného dizajnu

Všetky dievčenské tričká adidas sú vyrobené z jemného materiálu, vďaka čomu sa v nich tvoje dievčatko  bude cítiť veľmi komfortne za každých okolností. Na bezstarostné behanie, cvičenie, skákanie a dynamický pohyb sú ako stvorené modely voľnejšieho strihu a so spustenými pleciami, takže sa ich nositeľka nebude v nich cítiť príliš stiahnutá a obmedzovaná. Navyše určite ocení priedušné sieťovinové plochy, ktoré skvelo osviežia a poskytnú pokožke dýchať. Pre veľmi horúce dni sú tu modely so špeciálnym materiálom, ktorý dodá okamžité chladenie a udrží tým pokožku v suchu a v pohodlí. Ani počas chladnejších dní sa nemusíš báť, že by sa tvoje dievčatko nemohlo naplno oddávať svojim obľúbeným hrám – ako ušité sú tu pre ňu tričká s predĺženým zadným dielom, ktorý jej poskytne spoľahlivé krytie krížov a predíde tak možnosti prechladnutia. Skvelou správou pre všetky nielen malé vášnivé športovkyne ale aj ešte vášnivejšie športové fanúšičky určite bude možnosť vybrať si dievčenské tričko nesúce sa v jej obľúbenom tíme, s ktorým bude môcť naplno povzbudzovať na každom zápase.