Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Dresy

(produkty 560)
Rozsah veľkostí
Cena
€ 14 - € 300
1 / 12
Strana:z 12

Dresy

Ak máte radi šport a radíte sa medzi športových fanúšikov, ste tu správne! Máte svoj obľúbený klub alebo športovca? V tom prípade vašej pozornosti nesmie uniknúť široká ponuka adidas dresov. Obliecť si ho môžete počas tréningu alebo zápasu, alebo jednoducho „len tak“. V ponuke nájdete dresy rôznych známych futbalových klubov, ktoré adidas sponzoruje. Patria medzi ne napríklad Manchester United, Ajax Amsterdam, FC Bayern Mníchov, Real Madrid, Juventus Turín, Harlequin F. C. a ďalšie. Navyše, vďaka moderným technológiám od adidas sa v týchto dresoch budete cítiť výborne.

Viacero technológií

Využívaných technológií je viacero. Aby vám nebolo priveľké teplo, niektoré dresy sú vybavené materiálom Climachill, ktorý dokáže schladiť vaše telo. Táto technológia funguje na báze titánových chladiacich vlákien a hliníkových strieborných bodiek. Ďalšou chladiacou a často využívanou technológiou je Climacool, ktorá vaše telo nielenže schladí , ale dres vďaka nej zároveň rýchlo schne, pretože má ventilačné kanály. Vďaka tomu sa vyhnete zbytočnému zápachu z mokrého alebo spoteného dresu. Samozrejme, popri dresoch slávnych futbalových klubov nájdete v ponuku aj cyklistické dresy. adidas dresy pre cyklistov majú aerodynamickú bolerovú konštrukciu pre lepšie odvzdušnenie tela. Ostatné prvky sú predovšetkým elastické, aby nebránili plynulému a rýchlemu pohybu.

Materiál a kvalita majú prednosť

adidas dres vybavený modernými technológiami vám určite zaručí, že pri akejkoľvek činnosti si udržíte svoj komfort a nič vám nebude prekážať, či už športuje profesionálne, rekreačne, alebo na šport len pozeráte v drese svojho obľúbenca. Pri športovaní vydrží váš dres vďaka týmto technológiám dlhšie. Dres adidas sa vám bude nosiť pohodlne, pretože popri moderných technológiách je jeho veľkou devízou aj to, že je vyrobený z jemného materiálu s voľným strihom. adidas pritom nezabudol na ochranu životného prostredia, čo dokazuje špeciálna technológia Parley Ocean Plastic™. Získaný plastový odpad z oceánov a prímorských oblastí sa recykluje a potom používa do materiálov, z ktorých sú tieto dresy vyrábané. Takéto vzácne kúsky predsa stoja za to, aby rozšírili váš šatník!