alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Dresy FC Bayern Mníchov

 
[20]
Dres FC Bayern 22/23 Away Authentic
Dres FC Bayern 22/23 Away
Dres FC Bayern 22/23 Away
Dres FC Bayern 22/23 Home
Dres FC Bayern 22/23 Home Authentic
Dres FC Bayern 22/23 Home
Súprava FC Bayern Mníchov 22/23 Home Mini
Dres FC Bayern Condivo 22 Training
Dres FC Bayern Condivo 22 Training
Súprava FC Bayern 22/23 Home Baby
Dres FC Bayern Home
Dres FC Bayern 22/23 Long Sleeve Home
Dres FC Bayern 22/23 Home
Dres FC Bayern Home Authentic
Dres FC Bayern Home

Dresy FC Bayern Mníchov, ktoré si zamiluješ na prvý pohľad

Si vášnivým športovcom, ktorý má futbal v krvi? Je futbalové ihrisko tvoj druhý domov? Alebo si verným fanúšikom futbalového klubu FC Bayern Mníchov? V tom prípade ťa isto poteší kolekcia adidas, v ktorej nájdeš bohatý výber dresov FC Bayern Mníchov! Ponuka je skutočne pestrá a je len na tebe, ktorý si vyberieš. To svoje si nájdu nielen dospelí ale i deti. Určite ťa neomrzí ich dizajn, nakoľko v tejto kolekcii objavíš rôzne farebné prevedenia či výrazné grafiky. Nemôže chýbať ani erb FC Bayern, ktorý sa hrdo pýši na jednotlivých dresoch.  Všetký sú navyše vyrobené z veľmi príjemného materiálu, takže ich určite budeš rád nosiť. Okrem vzhľadu ťa isto potešia aj funkčné vlastnosti jednotlivých modelov. Nenechaj si ujsť adidas kolekciu dresov FC Bayern Mníchov a vyber si ten, v ktorom okamžite zahviezdiš na každom tréningu či budeš nadšene fandiť na futbalovom štadióne!

Ukáž svojho športového ducha v drese FC Bayern Mníchov

Vydaj zo seba maximum a ukáž, čo sa v tebe skrýva vďaka dresu FC Bayern Mníchov z jedinečnej adidas kolekcie! Všetky modely sú vyhotovené tak, aby do bodky spĺňali kritériá, ktoré sú pre teba dôležité na trávniku i mimo neho. Dresy FC Bayern Mníchov sa vyznačujú špeciálnou úpravou, ktorá maximalizuje priedušnosť, čím tvoju pokožku príjemné chladí a dodáva pocit sviežosti. Ich jemný materiál navyše umocňuje pohodlie, ktoré si môžeš naplno vychutnať nielen na tréningu ale i vo svojom voľnom čase v uliciach mesta. adidas dresy FC Bayern Mníchov sú tu jednoducho pre teba!

Láska k futbalu na celý život

Ukáž celému svetu že si srdcom nielen vytrvalý športovec ale i oddaný fanúšik a staraj sa o svoj vybraný model z kolekcie dresov FC Bayern Mníchov príkladne. Na to, aby si si totiž mohol naplno užívať každý jeden model, je dôležité vedieť viac o ich samotnej starostlivosti. Odporúča sa prať ich naruby v práčke v teplej vode a nepoužívať aviváž. Čo sa týka schnutia, vyhni sa sušičke a nechaj ich schnúť povesené.