alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánske kraťasy

 
[611]
1 / 13
Strana:z 13

V pánskych kraťasoch adidas posunieš svoje výkony na vyšší level

Pánske kraťasy pre každého športovca – tak by sme charakterizovali náš široký výber kvalitných a štýlových šortiek. Mnohé z nich sú prispôsobené na špecifický šport, aby ti za každých okolností poskytli presne to, čo potrebuješ pre svoju najlepšiu hru. A hoci majú každé pánske kraťasy svoje špecifiká, jedno majú všetky spoločné – výborne vyzerajú, sú ľahké a komfortné. Skrátka, je tak jednoduché si ich zamilovať!

Pánske šortky pre akýkoľvek šport

Špecifiká jednotlivých šortiek adidas spočívajú práve v tom, aké je ich určenie. Plavci ocenia šortky, ktoré rýchlo schnú, nezadržiavajú zbytočne veľa vody a sú dostatočne pohodlné napriek tomu, že sa pevne prispôsobia tvojim bokom. Bežci zase nedajú dopustiť na bežecké kraťasy adidas, ktoré efektívne odvádzajú pot a príjemne schladia aj v horúcich podmienkach. Čokoľvek je tvojou vášňou, s pánskymi kraťasmi adidas máš istotu voľnosti pohybu, pohodlia a špičkového výkonu v akýchkoľvek podmienkach. Okrem voľnejších strihov ale nájdeš medzi pánskymi kraťasami aj kompresné šortky, ktoré vyťažia zo svalov tvojich stehien maximum a posunú tak tvoje výkony na novú úroveň. Tieto kraťasy ti zabezpečia nielen kompresiu svalstva na nohách, ale ochránia ťa aj pred slnečnými lúčmi a zabezpečia pocit maximálnemu komfortu aj v horúcom počasí. Vďaka tomu môžeš trénovať ako skutočný šampión a využívať technológie, ktoré využívajú aj tí najlepší športovci na svete.

Uži si ich pohodový štýl aj počas prechádzok mestom

Pánske kraťasy adidas sú stvorené pre chvíle, na ktorých záleží a vynikajú nielen v oblasti technológií, ale aj v oblasti štýlu. Šortky adidas, bez ohľadu na ich konkrétne určenie, môžu byť využité naozaj univerzálne a vďaka svojmu modernému vzhľadu, či už hovoríme o čistých líniach a ikonických dizajnových prvkoch adidas, alebo žiarivých farbách a extravagantných dizajnoch, sa stali veľmi obľúbenou voľbou aj pre chvíle pohody doma, strávené s rodinou alebo s priateľmi.