alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Black Friday výpredaj dámskych legín

 
[1]

Black Friday výpredaj dámskych legín na každý pohyb

Doplň do svojho šatníka pohodlné funkčné tréningové oblečenie, akými športové legíny adidas jednoznačne sú. Vyrobené z ľahkých elastických látok budú bez problémov kopírovať každý záhyb tvojho tela. Tým ti poskytnú maximálnu voľnosť pohybu bez najmenšieho obmedzenia. Black Friday výpredaj dámskych legín ponúka množstvo kúskov s poriadnou dávkou štýlu. Zažiar vo svojom obľúbenom fitku s moderne dizajnovanými dámskymi legínami adidas v rôznych originálnych farebných prevedeniach. Doplnky z Black Friday výpredaja dámskych legín zvýraznia tvoje krivky. Na oblečení nesmie chýbať ani svetoznáme logo adidas, Trefoil či 3-Stripes, ktoré svetu jasne vyjadrí tvoju lásku k športu a aktívnemu životu. Uži si komfort aj na ležérnej prechádzke v prírode či s priateľmi v meste. Oblečenie obsahuje aj recyklované materiály, čím ich výroba podporuje šetrnejší prístup k prírodným zdrojom.

Black Friday outlet dámskych legín pre všetky športovkyne

Dámske legíny sú univerzálnym kúskom oblečenia. Využiješ ich na bicyklovanie, beh alebo tréning vo fitku. Ľahký materiál absorbuje vlhkosť vznikajúcu pri pohybe na pokožke a udrží ťa tak počas cvičenia v príjemnom suchu. Priliehavý strih a elastický pás zaručia, že ti legíny sadnú ako uliate a nebudú sa zbytočne zošmykávať alebo omíňať. V prípade, že máš zo sebou mobil alebo kľúče, môžeš si ich odložiť do vrecka na stehne. Budeš tak mať na tréning k dispozícií voľné ruky. Doplnky z Black Friday outletu dámskych legín sa skvelo hodia na vrstvenie. Obleč si ich pod nohavice a získaj tak ďalšiu kvalitnú vrstvu, ktorá ťa spoľahlivo zahreje aj v nižší teplotách.

Funkčné doplnky oblečenia na každý deň

V rámci Black Friday výpredaja dámskych legín adidas nájdeš kvalitné funkčné doplnky oblečenia na každý deň. Dopraj si komfort a pohodlie, ktoré si zaslúžiš. Zároveň sú dámske legíny vyrábané zo skutočne odolných látok, takže sa len tak rýchlo neopotrebujú. Pri správnej opatere ti tieto kúsky vydržia funkčné na množstvo tréningov. K základným opatreniam patrí nepoužívať pri praní aviváž, skôr uprednostniť iba jemný prací prášok. Vyhni sa bieleniu či inému chemickému čisteniu. Presné informácie o starostlivosti nájdeš pri konkrétnom produkte.