alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Chlapčenské tenisky

 
[581]
Tenisky Ozelia
Tenisky NMD_R1 Refined
Tenisky Stan Smith
Tenisky Astir
Tenisky Forum Low
Tenisky ZX 700 HD
Tenisky Gazelle
Tenisky adidas Superstar x LEGO®
Tenisky NY 90
Tenisky Nizza
Tenisky Superstar
Tenisky NMD_R1
Tenisky Disney Superstar 360
NMD_R1 J
Tenisky Forum Low
Tenisky adidas x Disney Superstar 360
Tenisky Forum Mid
Tenisky Forum Low
Tenisky Originals Flex
Tenisky adidas NMD 360 x LEGO®
Tenisky Ozelia
Tenisky NMD_V3
Tenisky Forum Low
Tenisky Samba OG
Tenisky Ozelia
NIZZA CF J
Tenisky Continental 80
Tenisky NMD_R1
Tenisky Superstar
Tenisky Ozelia
Tenisky Forum Low City
FORUM LOW C
Tenisky Gazelle
Tenisky Forum Low
Tenisky Superstar
1 / 13
Strana:z 13

Chlapčenské tenisky pre malých športovcov s veľkými snami

Detstvo je najkrajšie, ale snáď aj najdôležitejšie obdobie života. Je to ten čas, ktorý človeka formuje, ten čas, kedy sa z chlapcov pomaly stávajú muži. A kedy mladí športovci potrebujú na sebe pracovať najtvrdšie a ich rozvoj má potenciál najrýchlejší, aby položili pevné základy pre naplnenie svojich športových snov. A je jedno, či je to na futbalovom trávniku, basketbalovej palubovke, tenisovom kurte, atletickom štadióne alebo kdekoľvek inde. Chlapčenské tenisky adidas sú tou najlepšou podporou pre každého mladého športovca – pomôžu mu maximalizovať jeho potenciál vďaka tomu, že sú nabité tými najpokročilejšími technológiami, ktoré milujú aj dospelí.

Každá športová cesta začína správnym výberom tenisiek pre chlapcov

Chlapčenské tenisky adidas sú vytvorené tak, aby bola cesta detí za ich športovými ambíciami nielen úspešná, ale aj plná radosti z hry. Každé jedny tenisky, ktoré sú špecializované na konkrétny šport, či už ide o futbal, basketbal, beh, tenis či akýkoľvek iný šport, majú v sebe zabudované takú podporu, aby bol každý tréning a každý zápas zážitkom sám o sebe. Pretože vieme, že radosť z hry je to, čo je pre dieťa najlepšou motiváciou aj do budúcna. A nezáleží na tom, či je ambíciou týchto chlapcov stať sa raz profesionálom ako ich športové idoly alebo si chcú len užiť pouličný futbal s kamarátmi počas letných prázdnin.

Chlapčenské tenisky aj na voľný čas

Ak chlapec miluje šport, miluje ho aj vtedy, keď nie je na ihrisku. Pre tieto deti sú chlapčenské tenisky adidas ako stvorené – sú odkazom svetu, že ich nositeľ miluje pohyb, miluje šport a nevzdá sa ho za žiadnu cenu. Chlapčenské tenisky adidas majú širokú škálu dizajnov, mnohé inšpirované dospelými variantmi najpopulárnejších modelov značky. Každý chlapec si medzi nimi určite nájde presne tú obuv, ktorú bude milovať a nebude ju chcieť dať dole z nôh.