alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Lopty

 
[97]
Futbal biela MLS PROFutbal biela MLS PRO

MLS PRO

Futbal

Futbal oranžová Lopta Messi ClubFutbal oranžová Lopta Messi Club

Lopta Messi Club

Futbal

1 / 3
Strana:z 3

Športová lopta na tréningy i zápasy

Športové lopty sú vhodné pre každého, kto má rád pohyb a tímovú zábavu. Či hráš futbal, basketbal, rugby alebo hádzanú, lopty na šport ťa v tvojej obľúbenej hre ešte viac zdokonalia. Vyber si z pestrej kolekcie materiálov, farieb a dizajnov tú pravú, s ktorou zažiješ kopec radosti a zábavy. Zvršky sa líšia v závislosti od využitia a druhu hry. Môžeš si vybrať loptu z ručne šitého polyuteránu, mechanicky tkaný model z odolného TPU, konštrukciu z gumy alebo vulkalizovanej gumy. Niektoré lopty na šport sú šité ručne, iné sú mechanicky tkané či majú tepelne lepenú bezšvovú konštrukciu. Každá lopta, okrem modelov s penovým jadrom, má kvalitnú dušu, vďaka ktorej sa môžeš spoľahnúť na stálosť hustoty a lopty aj počas intenzívnych tréningov či zápasov. Na výber sú lopty s latexovou dušou a duše z butylkaučuku, gumy, či syntetickej gumy. Originálne dizajny inšpirované najprestížnejšími turnajmi či známymi klubmi sa striedajú s elegantnými farebnými kombináciami a atraktívnymi motívmi. Skóruj na trávniku, ihrisku alebo palubovke, a vychutnaj si každý okamih. Lopty adidas - najlepšia voľba pre profesionálny pôžitok z hry!

Lopty s dušou

Pestrofarebná tréningová lopta z polyuteránu je vďaka ručne šitej konštrukcii trvácna a pevná a zabezpečuje dokonalý kontakt s kopačkou. Zvládne aj mimoriadne veľkú záťaž a dynamické výkopy. Mechanicky tkaný futbalový model z odolného TPU má elegantný dizajn a dušu z butylkaučuku, ktorá vynikajúco drží vzduch. Ani menšia veľkosť basketbalovej lopty s konštrukciou z vulkalizovanej gumy ti nezabráni podať na palubovke fantastický výkon. Vďaka veľkosti sa perfektne drží a na tréningoch bude vyhovovať hráčom každého veku. Prvotriedna futbalová lopta s povrchom zo 100 % TPU má bezšvovú konštrukciu s nižšou absorpciou vody. Lopta má najvyššiu známku kvality - FIFA Quality. Na trávniku nádherne vyniknú farebné univerzálne futbalové lopty, ktoré sa vďaka penovému povrchu precízne ovládajú. Model s reflexnými detailmi bude viditeľný aj pri západe slnka alebo počas zimných tréningov. Gumený povrch rugby lopty sa nevyšmykne z ruky a zaujme originálnou grafikou a kvalitná, ručne šitá hádzanárska lopta s priľnavým povrchom ťa nesklame ani počas najdôležitejšieho zápasu.

Na priateľské zápasy i veľké turnaje

Lopty na šport adidas sú vhodné na rekreačné použitie, tréningy i oficiálne zápasy. S outdoorovou basketbalovou loptou sa zabavíš na ihrisku za domom a s prvotriednou, ručne maľovanou loptou so známkou kvality FIFA Quality Pro odohráš vrcholové zápasy. Nech už lopty využiješ akokoľvek, prajeme ti s nimi veľa radosti z pohybu!