alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Lopty

 
[97]
Futbal červená FCB CLB HOMEFutbal červená FCB CLB HOME

FCB CLB HOME

Futbal

Futbal biela Lopta Messi MiniFutbal biela Lopta Messi Mini

Lopta Messi Mini

Futbal

Futbal biela Lopta MLS 24 ProFutbal biela Lopta MLS 24 Pro

Lopta MLS 24 Pro

Futbal

1 / 3
Strana:z 3

Športová lopta na tréningy i zápasy

Športové lopty sú vhodné pre každého, kto má rád pohyb a tímovú zábavu. Či hráš futbal, basketbal, rugby alebo hádzanú, lopty na šport ťa v tvojej obľúbenej hre ešte viac zdokonalia. Vyber si z pestrej kolekcie materiálov, farieb a dizajnov tú pravú, s ktorou zažiješ kopec radosti a zábavy. Zvršky sa líšia v závislosti od využitia a druhu hry. Môžeš si vybrať loptu z ručne šitého polyuteránu, mechanicky tkaný model z odolného TPU, konštrukciu z gumy alebo vulkalizovanej gumy. Niektoré lopty na šport sú šité ručne, iné sú mechanicky tkané či majú tepelne lepenú bezšvovú konštrukciu. Každá lopta, okrem modelov s penovým jadrom, má kvalitnú dušu, vďaka ktorej sa môžeš spoľahnúť na stálosť hustoty a lopty aj počas intenzívnych tréningov či zápasov. Na výber sú lopty s latexovou dušou a duše z butylkaučuku, gumy, či syntetickej gumy. Originálne dizajny inšpirované najprestížnejšími turnajmi či známymi klubmi sa striedajú s elegantnými farebnými kombináciami a atraktívnymi motívmi. Skóruj na trávniku, ihrisku alebo palubovke, a vychutnaj si každý okamih. Lopty adidas - najlepšia voľba pre profesionálny pôžitok z hry!

Lopty s dušou

Pestrofarebná tréningová lopta z polyuteránu je vďaka ručne šitej konštrukcii trvácna a pevná a zabezpečuje dokonalý kontakt s kopačkou. Zvládne aj mimoriadne veľkú záťaž a dynamické výkopy. Mechanicky tkaný futbalový model z odolného TPU má elegantný dizajn a dušu z butylkaučuku, ktorá vynikajúco drží vzduch. Ani menšia veľkosť basketbalovej lopty s konštrukciou z vulkalizovanej gumy ti nezabráni podať na palubovke fantastický výkon. Vďaka veľkosti sa perfektne drží a na tréningoch bude vyhovovať hráčom každého veku. Prvotriedna futbalová lopta s povrchom zo 100 % TPU má bezšvovú konštrukciu s nižšou absorpciou vody. Lopta má najvyššiu známku kvality - FIFA Quality. Na trávniku nádherne vyniknú farebné univerzálne futbalové lopty, ktoré sa vďaka penovému povrchu precízne ovládajú. Model s reflexnými detailmi bude viditeľný aj pri západe slnka alebo počas zimných tréningov. Gumený povrch rugby lopty sa nevyšmykne z ruky a zaujme originálnou grafikou a kvalitná, ručne šitá hádzanárska lopta s priľnavým povrchom ťa nesklame ani počas najdôležitejšieho zápasu.

Na priateľské zápasy i veľké turnaje

Lopty na šport adidas sú vhodné na rekreačné použitie, tréningy i oficiálne zápasy. S outdoorovou basketbalovou loptou sa zabavíš na ihrisku za domom a s prvotriednou, ručne maľovanou loptou so známkou kvality FIFA Quality Pro odohráš vrcholové zápasy. Nech už lopty využiješ akokoľvek, prajeme ti s nimi veľa radosti z pohybu!