alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Výpredaj detských doplnkov

 
[59]
Šatka Head
Šiltovka Disney Mickey & Friends Baseball
Rúško Extra Small/Small (nie na lekárske použitie)
Rúško Medium/Large (nie na lekárske použitie)
Ľadvinka adidas x Classic LEGO®
Rúška Juventus Face 3-Pack M/L
Súprava Trefoil Universe Winter
BP MINI
Fľaša adidas x Classic LEGO® 0.75 L
Súprava adidas x Disney Lion King
Nákrčník COLD.RDY Running Training
Fľaša adidas x Classic LEGO® 0.75 L
Nákrčník HEAT.RDY Running Training
Rúška Juventus Face 3-Pack XS/S
Rúška Face 3-Pack XS/S
Nákrčník COLD.RDY Running Training
Šál Benfica
Rúško Badge of Sport (nie na lekárske použitie)
Šiltovka adidas x Classic LEGO®
Súprava Camo Shorts and Tee
Súprava Essentials Logo Summer
Rúško Extra Small/Small (nie na lekárske použitie)
Ruksak adidas x Classic LEGO®
Rúška Real Madrid Face 3-Pack M/L
Taška Mini Airliner
Rúško Medium/Large (nie na lekárske použitie)
Ruksak Mini
Rúška FC Bayern Face 3-Pack M/L
Taška adidas x LEGO® VIDIYO™ Gym
Rúška Manchester United Face 3-Pack M/L
Šál Benfica
Ľadvinka adidas x Classic LEGO®
Rúška Face 3-Pack XS/S
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Real Madrid Face 3-Pack XS/S
Rúška Arsenal Face 3-Pack M/L
Lopta Team Sala
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Manchester United Face 3-Pack XS/S
Rúška FC Bayern Face 3-Pack XS/S
Rúška Face 3-Pack M/L
Rúška Arsenal Face 3-Pack XS/S
Rúška Face 3-Pack XS/S
1 / 2
Strana:z 2

Veľký výpredaj detských doplnkov a športových pomôcok

Kde nemôžeš svoje deti chrániť ty, tam sa môžeš spoľahnúť na kvalitné športové príslušenstvo a pomôcky adidas. V outlete detských doplnkov nájdeš všetko, čo tvoji malí športovci potrebujú, a navyše za skvelé akciové ceny! Objav napríklad pokrývky hlavy, ako čiapky či šiltovky s ochranným faktorom proti UV žiareniu, ktoré sú pre aktívne deti pri cvičení v exteriéri nevyhnutné. Ďalej tu nájdeš aj rukavice na futbal alebo na lyžovanie, a tiež chrániče, šály a ďalšie športové doplnky, ktoré uľahčia tvojmu dieťaťu tréning a zároveň ho chránia pred prípadným zranením. Samozrejmosťou sú aj rúška vyrobené z flexibilného recyklovaného materiálu na opätovné použitie. A aby si tvoje deti všetky športové pomôcky dokázali odniesť, nájdeš vo výpredaji detských doplnkov aj tašky či ruksaky. Tie ťa potešia bohatým úložným priestorom, krásnym dizajnom, ľahkým materiálom a napríklad aj polstrovanými ramennými popruhmi pre pohodlné nosenie na chrbte.

Outlet detských doplnkov pre deti aj mladých športovcov

Či už máš doma chlapca alebo dievča, malé dieťa či juniora, vo výpredaji detských doplnkov nakúpiš pre všetkých! Stačí si vyfiltrovať správnu veľkosť a nájdeš produkty pre deti a mládež až do 16 rokov. Vďaka skutočne širokému výberu dizajnov, farieb, materiálov a typov produktov si môžeš vybrať z hravých pestrofarebných produktov s motívmi alebo z univerzálnych, jednofarebných či obojstranných doplnkov. Tvoje deti však zaručene potešia aj futbalové lopty vo farbách obľúbených klubov, ako Arsenal, Real Madrid či FC Bayern alebo iné športové doplnky, ktoré žiadnemu malému fanúšikovi nesmú chýbať. A aby pri športe či sledovaní futbalu nezabudli ani na pitný režim, tak im v outlete detských doplnkov ľahko zoženieš aj novú športovú fľašu.

Všetko pre aktívne deti a mladistvých

Výpredaj detských doplnkov ponúka naozaj veľké množstvo športového vybavenia a doplnkov pre deti, ktoré sa venujú futbalu, tenisu, behu, cyklistike, fitness alebo basketbalu, volejbalu či rugby. Väčšinu športových doplnkov však vynosia aj do školy, alebo počas voľného času. Kúpou detských doplnkov z outletu adidas navyše môžeš aj podporiť našu planétu, ak si vyberieš tie produkty, ktoré sú vyrobené z udržateľných materiálov alebo s recyklovaným obsahom.