alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Ruksaky Originals

 
[39]
Deti Originals viacfarebná RuksakDeti Originals viacfarebná Ruksak

Ruksak

Deti Originals

Ruksak adidas Originals x André Saraiva
Ruksak Adicolor Archive
Ruksak
Ruksak Adicolor Large
Ruksak Adicolor Classic
Ruksak adidas Adventure Small
Ruksak Adicolor Large
Ruksak Mini
Taška adidas Adventure Weekender
BP MINI
Ruksak Mini
Ruksak
Ruksak
Ruksak Adicolor Classic Small
Ruksak R.Y.V.
Ruksak Adicolor
Ruksak Adicolor Classic Small
Ruksak Adicolor
Ruksak Adicolor
Ruksak Adicolor
Ruksak Adicolor
Ruksak Mini
Ruksak Mini
Ruksak Mini
Ruksak Mini
Ruksak R.Y.V.
Ruksak Mini
Ruksak Blue Version Medium
Taška R.Y.V. Top-Loader
Ruksak Mini
Ruksak
Ruksak Mini
Ruksak Mini
Ruksak adidas Adventure Large

adidas ruksaky Originals na všestranné použitie

Chystáš sa do školy, práce alebo na tréning do svojho obľúbeného fitka? Nahoď všetko potrebné do priestranného batohu z kolekcie adidas ruksakov Originals a môžeš vyraziť na cestu! Kvalitné odolné látky zošité do pevnej ľahkej konštrukcie sa nosia veľmi pohodlne. Či už preferuješ ruksak s popruhmi na plecia, alebo skôr tašku do ruky, adidas má pre teba vždy riešenie. Všetky adidas ruksaky Originals sú okrem kvality aj štýlovou záležitosťou s neprehliadnuteľným dizajnom. Rôzne farebné prevedenia, z ktorých srší športový duch budú na tebe žiariť kamkoľvek sa vyberieš. Tie najmladšie ročníky iste potešia grafiky inšpirované svetoznámymi rozprávkovými postavičkami. Viaceré kúsky sme vyrobili aj za použitia vysokofunkčného materiálu, ktorý sme získali recykláciou plastového odpadu. Ich kúpou tak podporíš iniciatívu za udržateľné životné prostredie so šetrnejším prístupom k prírodným zdrojom.

Ruksaky Originals - priestorné batohy s moderným funkčným vzhľadom

Priestorné batohy adidas s moderným funkčným vzhľadom sa skvelo hodia na každodenné použitie. adidas ruksaky Originals v kľude využiješ napríklad aj pri nákupe v potravinách. Do hlavnej priehradky si bez problémov uložíš väčšie predmety ako počítač, knihy či svoj cvičebný úbor na tréning. Aby si na výlete dodržiaval pitný režim, fľašu s nápojom si pohodlne odlož do otvoreného bočného vrecka, kde ju budeš mať rýchlo prístupnú. Drobnosti ako kľúče či peňaženku si môžeš bezpečne odložiť do predného vrecka so zipsom. Takto budeš mať vo svojich veciach lepší prehľad a budeš ich mať v prípade potreby aj rýchlejšie po ruke. Prispôsobiteľné plecné popruhy sa postarajú o to, aby sa ti adidas ruksak nosil čo najpohodlnejšie.

Priestorné pohodlie na cestách

Maj všetko potrebné u seba a po ruke, nech sa už vyberieš kamkoľvek. S priestrannými adidas ruksakmi Originals to nie je žiaden problém! Zároveň ti dobre poslúžia ako štýlový doplnok k tvojmu outfitu. Tieto odolné kúsky budeš využívať na každodenné nosenie nejednu sezónu. Ruksak je fajn za každou väčšou akciou aj poriadne vyvetrať. Hlavne ak si v ňom boli potraviny a náhodou sa niečo vylialo. V tomto zmysle je dobré ich aj z času na čas povytriasať od všetkých drobných čiastočiek a omrviniek, ktoré sa tam môžu nahromadiť.