adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

adidas Continental 80

 
[123]
1 / 3
Strana:z 3

Retro nostalgia

Obnovený model adidas Continental 80 vznikol v osemdesiatych rokoch. Dnes je súčasťou kolekcie adidas Originals Yung, ktorej cieľom je ponúknuť vám tenisky pre nové tisícročie. Nostalgickí priaznivci adidas túto verziu s ikonickým dizajnom určite milujú, pretože ide o vernú repliku topánok z osemdesiatych rokov.

Moderné prepracovanie klasiky

V rámci adidas Continental 80 sa môžete zladiť do jednofarebného, monochromatického vzhľadu, čo má za následok retro klasickú atmosféru, ktorá je ideálna pre jar alebo leto. Milovníci tenisiek si všimnú unikátny prúžok, ktorý sa ťahá po stranách topánky. Tento retro detail určite nezostane bez povšimnutia vášho okolia. Taktiež okienko s logom pri šnúrkach pripomína štýl z osemdesiatych rokov. Model má okrem toho gumenú, rozdelenú, vsadenú podrážku. Nechýba ani klasická podšívka z francúzskeho froté.

Ešte nepovedali posledné slovo

Na rozdiel od svojho predchodcu je tento model určený skôr na bežné každodenné používanie ako na náročnejší športový výkon. Napriek tomu si zachováva vysokovýkonné funkčné prvky, ktoré vám okrem štýlového vzhľadu zabezpečia aj potrebné pohodlie. Má jednoduchý prístup, napriek tomu je naplnený jedinečnými detailmi, ktoré ho robia vzácnym. Má nezvyčajný štýl, vďaka čomu ho môžete voľne párovať s rôznym oblečením. Táto obuv vyvažuje minulosť s nádychom modernej perspektívy, čo znamená, že budete mať pár tenisiek, ktoré sa flexibilne prispôsobia akejkoľvek vašej aktivite. Jednou z takýchto adaptabilných variácií je adidas Continental 80 v čiernej farbe. Hodí sa na prechádzky po uliciach, cestovanie alebo do práce. V neformálnom štýle ulice pre každý bežný deň môže byť model adidas Continental 80 vhodný napríklad k džínsom, ktorých elegantný a pútavý vzhľad dokončí bežné tričko. Aj všedné nohavice a šortky môžu byť adekvátne k tomu, aby vyhovovali nadčasovej atmosfére tenisiek.

Ikonický dizajn

S týmito detailmi a vlastnosťami je zrejmé, že obuv adidas Continental 80 má výnimočnú auru. Celkovo vzaté predstavuje jednoduché, ale zároveň elegantné, klasické a praktické tenisky, ktoré posilnia váš imidž.