alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Continental 80 tenisky

 
[3]

adidas Continental 80 – pre milovníkov retro štýlu

Zaexperimentuj si s modernou klasikou. Tieto retro módou inšpirované originálne kúsky zaručene rozžiaria tvoju kolekciu topánok. adidas Continental 80 ti prináša kolekciu tenisiek inšpirovanú 80. rokmi minulého storočia. Jej hlavným cieľom je ponúknuť nový redizajn starých obľúbených klasík so zachovaním ich pôvodného štýlu. Redizajn sa týka najmä nových technológií a materiálov, ktoré sú použité pri výrobe týchto tenisiek. Preto aj keď ide o retro edíciu inšpirovanú štýlom klasiky, tieto tenisky v sebe majú zabudované viaceré moderné prvky. Nechaj sa uniesť klasickou atmosférou a vychutnaj si pohodlie, ktoré so sebou prinášajú najnovšie technológie výroby topánok.

Klasické tenisky Continetal adidas s modernými prvkami

Okrem rafinovaného štýlu ti adidas Continental 80 prináša kvalitu, ktorú ocenia aj tvoje nohy. Tenisky sú vyrobené z jemného materiálu. Ľahko sa nosia a pri chôdzi sa v nich budeš cítiť skutočne komfortne. To umocňuje ešte celkovo ľahká a odolná konštrukcia. Nylonový alebo kožený zvršok je pevný, zapínanie je na šnúrky. So semišovou špičkou sa nemusíš báť rýchleho poškodenia. Je totiž dosť dobre odolná proti oderu. Rozdelená vsadená gumenná podrážka tlmí nárazy nohy na povrch dostatočne na to, aby si sa po celý čas cítil komfortne. Niektoré modely majú podrážku inšpirovanú trailovou obuvou, takže sa s nimi môžeš bez problémov vydať aj na pohodový výlet do prírody.

Štýlová klasika pre každého

Edícia Continental 80 tenisky má širokú ponuku určenú pre všetkých. Muži, ženy aj deti. Každý si z nej môže pre seba vybrať kvalitnú obuv. Modely, ktoré sú určené pre deti majú k dispozícií veľmi šikovné zapínanie na suchý zips. To umožňuje veľmi praktické a rýchle prezúvanie rozšantených drobcov. Pohodlie dopĺňa štýlový retro dizajn. Inšpirácia teniskami 80-tych rokov, či klasickou tenisovou obuvou má svoje nezameniteľné čaro. Vyskúšaj si ho na vlastnej koži. Štýl ešte umocňuje logo Trefoil a rôzne farebné kombinácie.