Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Ruksaky

(produkty 142)
1 / 3
Strana:z 3

Pre vaše objavovanie

Svet je plný možností a vy chcete mať pre ne voľné ruky, preto nosíte ruksaky. Či už sa chystáte na tréning, alebo sa balíte na víkend v neznámom meste, adidas má pre vás riešenia. Napríklad základný Ruksak Classic má jednoduchý, príjemný dizajn, ktorý vás neomrzí. K tomu vnútornú deliacu priečku na rýchlu orientáciu a predné vrecko, do ktorého vložíte všetko, čo by ste mohli náhle potrebovať. Popruhy si ľahko a spoľahlivo nastavíte tak, aby sedeli práve vám a aby na nastavenom mieste aj zostali. Ruksaky v kolekcii Classic ponúkajú viaceré dizajny a variácie, takže v prípade, že hľadáte praktickú a štýlovú klasiku, je takmer nemožné si nevybrať. Pre tých z vás, ktorí radi vybočujú z radu, sú tu ruksaky adidas NMD. Tento model predstavuje praktický a zároveň neobvyklý kúsok z pogumovaného materiálu s priehradkami pre všetko dôležité.

Vzácne kúsky pre dámy

V prípade, že ste rady trochu iné a veríte, že elegancia má miesto všade, adidas myslel presne na vás! Pozrite sa na ruksaky vytvorené v spolupráci so známou návrhárkou Stellou McCartney. Presvedčíte sa, ako sa dívať na všedné veci nevšedným spôsobom. Napríklad ruksak Adizero je niečím, čo ste ešte zaručene nevideli. Je vytvorený z nylonu a má celoplošnú potlač so vzorom hadej kože. A práve tá robí z tohto ruksaku veľmi nevšedný, priam zberateľský kúsok. Pôjde sa vám s ním ľahšie a keď si ho raz dáte na chrbát, budete neprehliadnuteľná.

Nadčasové riešenie

V dnešnej dobe môže aj váš ruksak vyzerať tak, akoby prišiel z budúcnosti. Ak máte záujem o takýto jedinečný kúsok, tak potom práve vám je určená nadčasová kolekcia ruksakov adidas 3D. Geometrický vzor na syntetickej koži posúva tento model praktický na úplne inú úroveň. Ruksak má však zachované všetky základné štandardy. Obsahuje teda priehradky a vnútorné vrecká, a navyše má rolovací vrch so zapínaním na suchý zips.