alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisky Falcon

 
[6]

Tenisky Falcon pre milovníkov retro štýlu

Ak máš vyhranený štýl a potrpíš si na perfektný dizajn spojený s originalitou, si na správnom mieste. Unikátne tenisky Falcon adidas ti pomôžu vystúpiť z davu svojím dravým dizajnom, a rozmaznajú ťa svojou pohodlnosťou. Dizajnom sme sa inšpirovali v 90. rokoch, ale okorenili sme ho širokou paletou farieb, ktorá dodáva dnešným teniskám adidas Falcon originálny a osobitý štýl. Pamätaj, že unikátny dizajn a praktická funkčnosť modelov z radu Falcon ťa podržia vždy a všade.

Tenisky Falcon adidas ťa oslovia svojou originalitou

Ich originalita a jedinečnosť sa odvíja od nekonvenčných, revolučných a spontánnych 90. rokov, charakteristických radosťou zo života a potrebou vyjadriť svoju osobnosť. Všetky tieto kritéria sme zhrnuli a spojili do dizajnovo dokonalých tenisiek adidas Falcon, ktoré sme prispôsobili aj požiadavkám 21. storočia. Vytvorili sme tak originálnu obuv s dôrazom nielen na dizajn, ale aj na našu povestnú funkčnosť, komfort a trvácnosť. Charakteristickou črtou týchto modelov je najmä hrubá tvarovaná podrážka vyrobená z materiálu EVA. Tá svojím tvarom podčiarkuje nielen štýl, ale aj praktickosť. Takto navrhnuté Falcon tenisky poskytujú dostatočný komfort, a navyše nebudeš cez podrážku cítiť žiadne drobné nerovnosti či kamienky. Môžete si vybrať z rôznych materiálov, či už kožených, látkových, alebo kombinácie oboch. Ďalšou neprehliadnuteľnou výhodou sú dizajny, ktoré odvádzajú pot, a tým udržujú tvoje nohy v suchu. Pohodlie nôh teda nie je ohrozené neželanými vonkajšími ani vnútornými vplyvmi, ak máš obuté tenisky Falcon od adidas.

Falcon adidas je pre každého

V našej širokej ponuke nájdeš  najrôznejšie dizajnové kúsky s neobyčajnými vzormi. Stovky farebných kombinácií alebo výrazné lesklé kúsky ťa určite nadchnú a pomôžu ti vylepšiť svoj štýl. Môžeš si vybrať Falcon tenisky so šnúrkami alebo s iným druhom zapínania. S týmito jedinečnými teniskami určite vynikneš. Na niektorých modeloch nájdeš aj obľúbený znak adidas 3-Stripes. Športová elegancia a funkčnosť Falcon adidas nebola nikdy dokonalejšia ako práve dnes!