Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Falcon

(produkty 49)
1 / 2
Strana:z 2

Falcon

Čím je známy Falcon? Aké sú tenisky tejto rady? Sú charakteristické hlavne pre svoj dizajn a štýl. Tenisky adidas Falcon boli inšpirované 90. rokmi minulého storočia. Rokmi známymi rebéliou, bezstarostným životom, voľným umením, hudbou a módou. Obuv adidas Falcon vyžaruje pestrými, živými farbami a širokou siluetou. Rozhodne nevyzerajú tak, že by sa ich tvorcovia nudili. Otázkou však je, prečo ich ženy nosia? Nie je žiadnym prekvapením, že tieto tenisky sa nosia veľmi ľahko. Dôvod je prostý: je ňou medzipodrážka vyrobená z ľahkého materiálu EVA, vďaka čomu veľmi dobre zabezpečuje tlmenie nárazov topánky na zem. Preto ženám pri nosení týchto tenisiek nič neprekáža, či už pri samotnej chôdzi, alebo počas behu. Ľahko vďaka nim prejdete aj po kamienkoch. Zásluhou priedušnej sieťovinovej podšívky budú vaše nohy v podstate relaxovať, ale aj dýchať, čo je dobré a zdravé pre vaše chodidlá. Stabilitu vie zaručiť známa technológia adidas Torsion System. Nadmieru sa využíva funkčná vložka OrthoLite®, ktorá má antimikrobiálne vlastnosti. Tenisky vďaka tomu znižujú zápach, rast baktérií a húb.

Streetové tenisky

Už sa nemusíte báť vyjsť na ulicu, pretože s teniskami adidas Falcon okúzlite každého okoloidúceho. Tieto retro tenisky vynikajú hrubšou medzipodrážkou, ktorá je rozvrstvená semišom. Podrážku majú gumenú. Vrch tenisiek je pokrytý kožou so štýlovými detailmi. Očiam určite neujdú metalické farby a drobné detaily, ktoré sú vytvorené z materiálu TPU. Čo sa týka strihu, ten je ako vyšitý pre ženské pokolenie. Všetky tenisky sú šnurovacie. Ak potrebujete behať celý deň, tak práve tieto tenisky zaručia vašim nohám celodenné pohodlie.

Out Loud

Ste za zmenu a čaro? Ak hľadáte niečo iné než klasicky vyzerajúce a fungujúce tenisky, tak ste tu správne! Nápis Out Loud nájdete na vložke tenisiek. Obohatené sú o trblietavý vrch, lepšie tlmia nárazy pri chodení a behaní. Táto špeciálna kolekcia tenisiek bola vytvorená pre sebavedomé ženy, ktoré vedia vyjadriť svoj názor. Ohúrite nimi iných ľudí, preto môžu pomôcť aj vášmu sebavedomiu.