alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Šľapky Adilette

 
[165]
1 / 4
Strana:z 4

Uži si chvíle nielen pri vode naplno s ikonickými šľapkami adidas Adilette

Komfort, štýlový vzhľad, bleskové nazutie – to sú len niektoré z prívlastkov, ktoré by sme mohli dať našim populárnym šľapkám adidas adilette. Vďaka ich vlastnosti rýchleho obutia, prípadne vyzutia, v priebehu desatiny sekundy a ich nesmierne pohodlného nosenia, je veľmi ľahké si ich zamilovať. Sú ideálnou voľbou pre všetky typy aktivít, ako napríklad na pohyb pri bazéne či na pláži, relax vo wellness centre či ako komfortné obutie po náročnom tréningu, po ktorom skočíš rýchlo do sprchy. S legendárnymi a overenými dizajnami, ktorým najčastejšie dominuje ikonický 3-Stripes štýl, budeš v každej situácii kráčať hrdo a tvoj štýl bude nespochybniteľný. Niet sa čo diviť, že šľapky adidas adilette patria medzi najpopulárnejšie športové šľapky vôbec, ktoré sú hravo rozoznateľné už z diaľky.

Šľapky adilette sú legendou aj vďaka podrážke

Naše šľapky adilette milujú ženy a muži po celom svete nielen pre ich štýlový a nezameniteľný vzhľad, ale najmä pre ten pocit pohody, ktorý pocítiš vždy, keď si ich nazuješ. Vďaka ich špeciálnemu materiálu máš pocit, akoby si kráčal po mäkkých obláčikov a aj po najtvrdšom tréningu budeš mať pri každom kroku pocit, že sú tvoje nohy oddýchnuté a v pohode. Vďaka rýchloschnúcim materiálom si môžeš šľapky adilette zobrať do fitka, k bazénu, aj do sprchy, a to dokonca bez toho, aby si sa medzitým potreboval prezuť. Syntetický zvršok pevne a dôkladne objíme tvoju nohu, takže aj pri intenzívnejších pohyboch máš istotu, že budú na tvojej nohe držať pevne a ty sa nebudeš musieť zaoberať ničím iným, než tým, na čom naozaj záleží.

Šľapky, ktoré majú charakter

Šľapky adilette sa hrdo pýšia aj plážovým charakterom a štýlovým dizajnom nesúcim odkaz na 70., 80. a 90.roky. Nie sú preto len pohodlnou a štýlovou obuvou, ale aj odkazom svetu. Stávajú sa tak perfektnou voľbou pre všetkých, ktorí sa neboja jemne vybočiť z davu a túžia po obuvi, ktorá má "dušu".