alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Vzpieranie a posilňovanie

 
[14]

Vzpieranie a posilňovanie - nový zážitok s kolekciou adidas

Ak už nejakú dobu zdvíhaš ťažké váhy a vo fitku ťa už personál oslovuje krstným menom, tak určite vieš, aké dôležité je mať pevnú a stabilnú obuv. Vo chvíli, keď máš na tyči naložených niekoľko ťažkých kotúčov váhy, je totiž doslova nevyhnutné držať sa nohami pevne na zemi a nepovoliť ani o milimeter. S istotou v nohách navyše získaš sebadôveru, ktorá je nevyhnutná, ak chceš posunúť svoje limity a prekonať svoje osobné rekordy. Všetka obuv adidas určená pre vzpieranie a posilňovanie bola vytvorená práve s týmto vedomím. Špecifický dizajn, určený len pre tento nádherný šport, ti zaručí nevídanú stabilitu, ktorej sa nič nevyrovná.

Uži si vzpieranie s väčšími váhami vďaka špičkovým technológiám

Obuv na vzpieranie a posilňovanie si vyžaduje aj veľmi špecifické vlastnosti materiálov, úplne odlišné od toho, čo si vyžaduje napríklad obuv pre bežcov. Kým iná obuv sa snaží absorbovať nárazy, v prípade tejto obuvy je dôležité, aby ťa podržala, keď tvoje telo vyvíja maximálny možný tlak. Vďaka pevným a plochým podrážkam budeš doslova ako pribitý k zemi a budeš schopný využiť ešte viac energie do snahy vytlačiť naloženú činku nad hlavu. Všetka energia ti od podrážky doslova prúdi celým telom až do sily tvojich rúk. To všetko tak, aby si si zachoval maximálnu kontrolu, čo sa týka tvojej stability. Tento prístup zároveň výrazne znižuje riziko zranenia, ktoré je inak pri nestabilnej obuvi a zdvíhaní ťažkých váh vysoké. Silu tvojim drepom pridá aj zvýšenie podrážky v oblasti päty. Vďaka tejto dizajnovej vychytávke sa pri svojich drepoch dostaneš ešte nižšie a tvoje držanie tela bude kvalitnejšie, vďaka čomu zo svojich schopností vytlačiť pri drepoch ťažkú váhu dostaneš maximum svojho potenciálu. S kvalitnou obuvou adidas na vzpieranie či posilňovanie môžeš zabudnúť na svoje staré ciele a nastaviť si ciele nové – oveľa odvážnejšie a ambicióznejšie.