alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Joga & Pilates

 
[136]
Ženy Joga béžová Ruksak YogaŽeny Joga béžová Ruksak Yoga

Ruksak Yoga

Ženy Joga

1 / 3
Strana:z 3

Joga: najlepšia odpoveď na každodenný stres a zhon

Nádych, výdych a cvičíme! Každý, kto objavil tajomné čaro tohto východného životného štýlu vie, že jednoduchý názov pod sebou ukrýva mnohé druhy cvičenia. Od pokojnej Hatha jogy až po hot jogu, pri ktorých sa poriadne zapotia aj skúsení športovci. V tejto kategórií nájdeš vybavenie na každý druh a typ cvičenia. Pohodlné joga oblečenie ti dovolí zvládnuť aj tie najzložitejšie asány. Pohodlné tričká a topy sa postarajú o komfort pri cvičení a odvedú od tela všetok pot. Vďaka ľahkým, vzdušným materiálom sa budeš cítiť sviežo aj uprostred hodiny hot jogy. Ženy ocenia komfort športovej podprsenky, ktorá spevňuje hrudník a ty sa môžeš naplno venovať práci so svojím telom.

Joga je cestou k oslobodeniu

Cvičenie jogy je časom meditácie, kedy sa môžeš zastaviť a vnímať len seba a svoje telo. Nenechaj sa z tohto stavu vyrušovať ničím — a už vôbec nie oblečením. Nohavice, kraťasy alebo legíny na jogu adidas sú natoľko elastické a pružné, že v nich zvládneš každú asánu a ani nebudeš vnímať, že ich na sebe máš. Napriek tomu však perfektne držia na mieste vďaka širokému bedrovému pásu a nezradia ťa ani pri najnáročnejších pohyboch. Skonči raz a navždy s nepríjemným vyhŕňaním, a sústreď sa len na prítomný okamih. Je ti pri cvičení horúco alebo cvičievaš v lete vonku? Siahni po šortkách alebo krátkych legínach, ktoré sú priedušné a skvelo odvádzajú vlhkosť.

Doplnky a vybavenie

Podľa druhu jogy budeš na cvičenie potrebovať aj nejaké to vybavenie… a adidas je tu pre teba. Pri power joge alebo hot joge maj vždy po ruke športovú fľašu plnú vody. Podceňovať hydratáciu sa nikdy nevypláca! Svoje veci si poľahky odnesieš v niektorej z našich šmrncovných športových tašiek. Do tašky na joga podložku pohodlne zroluješ karimatku, a do bežnej športovej tašky môžeš vložiť veci na cvičenie. Vďaka viacerým priehradkám máš kam schovať aj prepotené kusy po poriadnom cvičení.