alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámske oblečenie

 
[2528]

Dámske oblečenie adidas — dokonalá kombinácia pohodlia a štýlu

Keď ide o športového ducha, nie je medzi mužmi a ženami v športe žiadny rozdiel. V driblovaní, plávaní či v behu sa im jednoducho vyrovnáš. A teraz ešte ukáž svetu, že si pri tom všetkom dokážeš zachovať svoju ženskosť. Tričká, topy a športové podprsenky adidas ti to dovolia. Strihy a materiály overené športovkyňami a ženami po celom svete ti zabezpečia slobodu pohybu, a navyše ťa udržia v chlade a suchu. A keď prídu chladnejšie dni, mikiny a bundy ťa zohrejú počas ranného behu aj pri prechádzke v meste. V našej ponuke nájdeš rôzne vzory, farby a dizajny, ktoré ti dovolia ukázať tvoje pravé ja svetu. Miluješ jednoduchosť a zemitosť? Alebo práve naopak na seba rada stiahneš všetku pozornosť? So streetovým štýlom adidas máš na dosah obe - a čokoľvek medzi tým. So zaručeným pohodlím.

To najlepšie oblečenie pre ženy na jogu, box aj do klubu

Svet adidas ťa podrží, nech už sa dnes rozhodneš robiť čokoľvek. Ideš si dať do tela na hodine power jogy, alebo budeš hľadať vnútorný pokoj a sústredenie v ringu? Vďaka teplákom a legínam adidas môžeš robiť čokoľvek, a byť slobodná. Priedušné materiály v dámskom oblečení odvedú pot preč od tela a zabezpečia ti pohodlie a sviežosť aj uprostred dôležitého zápasu. Vďaka spevnený bedrovým pásom sa nemusíš báť vyhŕňania a môžeš sa sústrediť na ďalší úder. A ak si nadovšetko ceníš vzdušnosť a slobou, športové sukne ti ju poskytnú. Spájajú v sebe pohodlie a vzdušnosť sukní s istotou legín, takže sa môeš cítiť ženou a zároveň nemusíš byť stále na pozore.

Pre každú ženu, na každú príležitosť

Keď vystúpiš z kurtu a vstúpiš do bežného života, stále môžeš všetkým ukázať svojho športového ducha. So šatami adidas to rozbalíš na parkete ako na ihrisku. A aj keď mestom práve nebežíš, budeš štýlová. Divoké farby, alebo streetová drsná škola - je to len na tebe. A to platí pre každú z nás. Preto si môžeš vybrať z celého spektra veľkostí - od detských pre mladé dámy, až po nadrozmerné dámske oblečenie. Pretože šport sa pozerá len na veľkosť tvojho odhodlania.