Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Dámske Oblečenie

 
[2214]
Cena
€ 11 - € 600
11600

Funkčné aj krásne

adidas oblečenie vám ponúka širokú škálu využití, dizajnov, funkčných materiálov a unikátnych strihov. Pre milovníčky originálneho štýlu je tu rad Originals plný farieb, streetového ducha a unikátnych dizajnérskych počinov. Medzi obľúbené dizajny patria kolekcie od Pharrella Williamsa, ktoré doslova sršia farbami.

Všetko, čo potrebujete

V našej ponuke nájdete adidas dámske oblečenie na každú príležitosť. Jednoducho si tak v pohodlí domova môžete vyskladať celý outfit vašej obľúbenej značky. Od spodnej bielizne, športových nohavíc, teplákov a oblečenia na tréningy cez mikiny, tričká a funkčné kusy oblečenia až po vetrovky či čiapky.

Ikonické dizajny

Typickou črtou dámskeho oblečenia adidas je všadeprítomné 3-Stripes logo. Vďaka nemu sa v dave nestratíte a všetkým naokolo ukážete svoj vkus a cit pre detail s dôrazom na kvalitu. Okrem toho sa môžete v mnohých modeloch dámskeho oblečenia adidas stretnúť s veľmi zodpovedným prístupom k ekológii. Zaručuje to spolupráca s organizáciou Parley for the Oceans, ktorá sa stará o čistotu oceánov a vyrába materiál Parley Ocean Plastic™. Materiál je vyrábaný z recyklovaného plastu a následne je pridávaný do priadze. Tieto výrobky sú veľmi odolné, neškodlivé a vysoko ekologické. Či je tento materiál použitý aj vo výrobku, o ktorý sa zaujímate, to sa vždy dozviete v popise produktu. V produktoch sa okrem toho využíva aj ekologická bavlna. Pestovanie takejto bavlny šetrí vodu a znižuje spotrebu energie, ktorá je potrebná na starostlivosť o ňu.

Rad Stelly McCartney

adidas dámske oblečenie sa môže pýšiť aj spoluprácou s dizajnérkou Stellou McCartney. Tieto modely patria medzi prémiovú radu ponúkaných produktov. Nájdete medzi nimi vysoko funkčné kusy športového oblečenia, ktoré využívajú najlepšie technológie adidas, ale aj bežné oblečenie na každý deň. Okrem tréningového a dizajnového oblečenia v rade Stelly McCartney nájdete aj plavky a oblečenie navrhnuté pre konkrétny šport, ako sú napríklad tenisové šaty či sukne. Široké spektrum dizajnov a materiálov uspokojí aj tých najnáročnejších z vás. adidas dámske oblečenie sa vyznačuje spojením kvality, dizajnu a pohodlia.