Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Dámska Obuv

(produkty 2047)

Výber aj pre náročné

Od žabiek a šľapiek cez kožené či klasické biele tenisky adidas až po funkčnú športovú obuv – k dispozícii je široká paleta možností, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu dámu. Nechajte sa prekvapiť širokým výberom nových dizajnov, retro edíciami a spoluprácami so svetovými dizajnérmi. Toto všetko a ešte viac spĺňa dámska obuv od adidas.

Štýlové tenisky

Na výber máte množstvo ikonických dizajnov. Mnohé z nich sú aj retro modely, ktoré sa preslávili v 80. rokoch či dokonca ešte skôr. Štýlu sa naozaj nekladú žiadne obmedzenia, preto si vďaka adidas Originals môžete vybrať z množstva dizajnových kúskov. Je len na vás, či to budú klasické biele tenisky adidas z ikonickej série Superstar, alebo si zvolíte úplne nový modelový rad. Aj pri bežných vychádzkových teniskách sa stretnete s veľmi pohodlnými podrážkami, ktoré využívajú technológiu Boost.

Športová obuv

adidas dámska obuv, ktorá je určená na šport, má množstvo funkčných dizajnov a využíva tie najmodernejšie materiály. Technológia Boost vám ponúka veľmi dobré tlmenie nárazov a zároveň vracia energiu -ne vyššej miere ako konkurenčné alternatívy. K dispozícii máte aj unikátne kopačky, halovú obuv či turfy. Bežci si môžu vybrať podľa svojich preferencií podrážku určenú presne na povrch, po ktorom behávajú, a tiež tvar samotnej topánky. Športová dámska obuv adidas vám tak poskytne oporu a pomôže vám vyťažiť zo seba maximum, nech už robíte akýkoľvek šport.

Výber je len na vás

Či už hľadáte dámsku obuv vhodnú na bežné nosenie a vychádzky, na pláž a pre voľný čas, alebo sa chcete stať hviezdou na ihrisku, či prípadne dodať svojim nohám pohodlie aj počas dlhých bežeckých pretekov, adidas dámska obuv je tou správnou voľbou. Táto obuv vám poskytne všetko, čo potrebujete, od zdravotnej opory pre viacero typov klenby až po krásne, originálne a populárne dizajny. Naše topánky vám poskytnú komfort a ľahko si ich zamilujete. Skrátka, dokonale splnia svoj účel. Teraz je výber už len na vás!