alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

CYBER MONDAY: DETSKÉ OBLEČENIE

 
[140]
1 / 3
Strana:z 3

Black Friday výpredaj detského oblečenia, ktorý si zamiluješ

Black Friday výpredaj detského oblečenia adidas ponúka kvalitné šatstvo pre aktívne decká. Vyrobené z ľahkých jemných materiálov poskytuje dostatočný komfort pre ich celodenné šantenia sa. Štýlové kúsky pre najmenších sa nesú v klasických retro dizajnoch preverených časom. Dopĺňajú ich moderné prvky v rôznorodých farebných prevedeniach, ktoré drobcov zaručene potešia! Svetoznáme logo adidas, Trefoil či 3-Stripes iba podtrhne začínajúcu lásku k športu a aktívnemu životu. Originálne grafiky a potlače vyčarujú tvojim juniorom na tvári úsmev. V rámci Black Friday výpredaja detského oblečenia adidas máš na výber doplnky, s ktorými decká môžeš vybaviť na letné horúčavy, či naopak chladnejšie dni. Výroba tohto oblečenia podporuje aj svet bez plastov a šetrnejšie narábanie s prírodnými zdrojmi. Obsahuje totiž v sebe aj veľké množstvo recyklovaného materiálu.

Black Friday outlet detského oblečenia pre malých športovcov

Deti sú v pohybe neustále. Obleč ich do teplákových súprav z Black Friday outletu detského oblečenia a o ich pohodlie bude pri hrátkach postarané! Termoregulačný materiál odvedie nadbytočnú vlhkosť z pokožky a tým udrží malých budúcich športovcov v príjemnom suchu. Mikiny a bundy ich spoľahlivo zahrejú aj v nižších teplotách a v prípadnom daždi. Nechaj ich dosýta sa vyskákať aj napriek nepriazni počasia. Bunda s páperovým futrálom juniorov spoľahlivo ochráni pred chladom aj počas riadnej snehovej chumelice. Stačí si nasadiť na hlavu komfortnú kapucňu a guľovačka sa môže začať. Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť detí, čím zaisťujú aj vyššiu bezpečnosť pred prípadným vybehnutím na cestu alebo iným nešťastím. Nepremeškaj Black Friday výpredaj detského oblečenia!

Kvalitné oblečko pre najmenších

Nechaj svojho mladého šampióna objavovať čaro pohybu a športu s doplnkami z Black Friday outletu detského oblečenia. V tomto prípade ide pohodlie a tréning ruka v ruke. Decká pri svojich hrátkach zvyčajne zo seba dávajú všetku energiu a preto je aj ich oblečenie vystavené vysokému náporu. Detské oblečenie adidas je našťastie vyrobené zo skutočne odolných látok. Pri správnej starostlivosti si udrží svoju funkčnosť po dlhú dobu. Keď sa deti dohrajú, je fajn jednotlivé kúsky poriadne vyvetrať ešte predtým ako ich odložíš do skrine. Pri praní sa odporúčame vyhýbať použitiu aviváže a skôr uprednostniť iba jemný prací prášok. Oblečenie nie je vhodné bieliť ani inak chemicky čistiť. Viacej informácií nájdeš pri konkrétnom produkte.