Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručenie zadarmo a vrátenie tovaru do 100 dní

Deti • Tenisky

(produkty 507)
1 / 11
Strana:z 11

Deti

Ak máte svoje obľúbené tenisky adidas, doprajte ich aj svojim deťom. adidas tenisky majú deti radi, pretože sú veľmi pohodlné, často farebné a sú podobné topánkam ich rodičov. Tí zasa ocenia ich kvalitné spracovanie, dlhú životnosť a odolné materiály, ktoré sa nezničia ani pri detských hrách alebo častom zakopávaní.

Od prvých krokov, cez čas strávený v materskej škole až po ten na základnej škole, tenisky adidas môžu vaše deti sprevádzať prakticky neustále. Dostupné sú už veľkosti pre dojčatá, ktoré sú skôr estetickou záležitosťou. Topánky pre batoľatá sú už prispôsobené na ich prvé kroky. Používajú tie najodolnejšie materiály, takže deti majú v podrážke dostatočnú oporu, aby sa mohli zaprieť do zeme. Tenisky si užijú hlavne deti vo veku štyri až osem rokov, pretože sa v nich môžu hrať, behať v nich či skákať. Preto sa vyrábajú presne tak ako topánky určené pre dospelých, takže sa nemusíte obávať dvojitej akosti. Vyberať si môžete od kožených zvrškov cez nubuk až po uvoľnenejšie textilné materiály.

Obľúbené modely

Vaše obľúbené modely sú dostupné aj pre vaše deti. Medzi detskými teniskami nájdete ikonické modely ako sú napríklad Gazelle, Stan Smith, Samba či Superstar. Dostupné sú aj novšie modely a tiež ich športovo ladené alternatívy, akými sú trebárs edície Adizero. Medzi veľmi úspešné patria aj tenisky pre deti bez šnurovania a suchých zipsov. Vo verzii našuchovačiek sú dostupné napríklad ikonické Stan Smith alebo Superstar v edícii 360.

Aj na suchý zips

Kvalitné tenisky sú pre deti dôležitou oporou počas všetkých ich hier vo vonkajšom prostredí. Pre mladšie deti je skvelým riešením uväzovania topánok suchý zips. Podľa potreby si ich dokážu utiahnuť aj deti samotné, takže vy ako rodič sa nemusíte pasovať so zdĺhavým obúvaním v prípade, keď sa niekam ponáhľate. Veľkou výhodou je tiež to, že počas hier sa nemusíte báť o bezpečnosť svojich detí kvôli rozviazaným šnúrkam. Ich benefit spočíva aj v tom, že sa jednoduchšie čistia.