alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Detské tričká

 
[361]
Tričko adidas Originals x André Saraiva
Tričko Trefoil
Tričko Adicolor
Tričko Disney Daisy Duck
Tričko Adicolor
Tričko BrandLove
Tričko Adicolor 3-Stripes
Tričko Adicolor 3-Stripes
Tričko Trefoil
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko Trefoil
Tričko adidas x Classic LEGO®
Tričko Trefoil
Tričko Real Madrid Condivo 22 Training
Tričko Trefoil
Tričko Adicolor
Tričko Trefoil
Tričko Trefoil
Tričko Disney Mickey and Friends
Tričko adidas x Classic LEGO®
Tričko Graphics Collab
Tričko Real Madrid Marvel Avengers
Tielko Club Tennis
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko adidas Essentials
Tričko adidas x Disney Muppets
Tričko Trefoil
Tričko Designed to Move Camo
Tričko Camo Graphic
Tričko Graphic
Tričko Juventus
Tričko Adicolor Trefoil
Tričko Marimekko Graphic
Tričko Graphic
Tričko adidas x LEGO® Tech Pack
Tričko Disney Mickey and Friends
Tričko adidas Essentials
Tričko Adicolor Trefoil
Tričko FC Bayern Condivo 22 Training
Tričko Club Tennis 3-Stripes
Tričko adidas x LEGO® Tech Pack
Tričko Designed to Move Camo
Tričko adidas Essentials 3-Stripes
1 / 8
Strana:z 8

Detské tričká, ktoré potešia každého juniora

Najpohodlnejší kúsok oblečenia nielen počas sparných letných dní je jednoznačne tričko. Dopraj toto komfortné oblečenie aj svojmu drobcovi. Nech sa pri šantení na ihrisku cíti čo najpohodlnejšie a zbytočne sa nezapotí v horúcom počasí. Detské tričká adidas sú jednoducho fantasticky pohodlné. Junior ich môže nosiť aj celý deň a stále bude mať pocit akoby bol v bavlnke. Tento komfort si môžeš spolu so svojím drobcom vychutnať aj v časoch oddychu. Len tak sa pekne rozvaliť na pohovke a vychutnávať si ležérne chvíle v pohodlnom tričku. Detské tričká adidas zaručene potešia všetky deti. Aj vďaka veľmi originálnym dizajnom, ktoré sú plné autentického štýlu adidas.

Detské tričko plné komfortu a pohodlia

Vďaka jemným a ľahkým materiálom, z ktorých sú jednotlivé tričká vyrobené sa veľmi príjemne nosia. Džersej je neskutočne pohodlný, stačí sa o tom presvedčiť na vlastnej koži. Kvalitné látky neomínajú a neškrú na pokožke. Junior sa tak môže bez problémov venovať svojim hrátkam, alebo sústrediť na svoj tréning. Rovný strih zaručí, že detské tričko sa tvojmu drobcovi nebude zbytočne pri detských aktivitách vyhŕňať. Elastický materiál mu zaručí maximálnu slobodu pohybu. Kvalitné detské tričká adidas ocení nová najmladšia generácia pri aktívnom pohybe, aj v pohodlí svojho domova. Zároveň výroba týchto tričiek prispieva k ekologickejšiemu pestovaniu bavlny. Životy a budúcnosť mladých ľudí adidas neberie na ľahkú váhu.

Štýl, ktorý vyčaruje úsmev a dobrú náladu

Okrem kvality a pohodlia tvojho drobčeka isto potešia aj originálne grafiky na jednotlivých tričkách. Ležérna športová elegancia na nich manifestuje svojho hravého ducha. Možno junior viac ocení kúsky dizajnované podľa retro štýlu s modernými logami značky adidas. Na výber je množstvo farebných kombinácií, ktoré zaručene vyčarujú úsmev na detskej tvári. Na tvojej zasa to, že vďaka gombíkom na pleci bude prezliekanie drobca rýchle a jednoduché. Obleč svoje dieťa do kvalitného trička a dopraj mu komfort pri jeho každodennej hre.