alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Basketbalová Obuv Muži

 
[87]
1 / 2
Strana:z 2

Basketbalová Obuv Muli

Aby ste mohli úspešne hrať basketbal, potrebujete predovšetkým vhodnú basketbalovú obuv, ktorá by mala byť komfortná, aby ste sa v nej cítili dobre a neobmedzovala by vás pri hre. adidas basketbalová obuv vás presvedčí o tom, že ste si vybrali správne.

Basketbalová obuv pre mužov

S ponukou od adidas máte šancu zvoliť si tie správne tenisky, v ktorých sa budete cítiť pohodlne. Hra môže dopadnúť dobre iba v kvalitných topánkach a adidas také vyrobil. adidas basketbalové tenisky pre mužov Marquee Boost majú najaktívnejšie odpruženie. Radia sa medzi klasické basketbalové tenisky so štýlom harlemskej renesancie. Je pre ne typické responzívne odpruženie, ktoré vám zaistí obnovenie použitej energie. Zapínajú sa elastickými šnúrkami. Podobným modelom je Marquee Boost Low, ktorý nemá elastické šnúrky, ale moderne zdobený dizajn. Inak vám prinesie všetko, čo model Marquee Boost. Oba modely majú gumenú podrážku so vzorom rybej kosti. V ponuke sa nájdu aj tenisky, ktoré nemajú šnúrky. Tenisky N3XT LEV3L nepotrebujú šnúrky, pretože sú vybavené textilným úpletom Primeknit, ktorý spevňuje chodidlo a tesne prilieha na nohu. Stabilitu pri zmenách smeru vám zaistí materiál TPU. Ani v tomto modeli nechýba podrážka so vzorom rybej kosti. Ľahká pena Lightstrike zaručí odpruženie nohy. Tenisky Pro Vision zasa spoznáte vďaka retro štýlu. Stredná časť tenisiek spevňuje nohu a vďaka tomu zaručuje stabilitu. Navyše, vďaka gumenej podrážke budete môcť na basketbalovej palubovke ľahko kľučkovať. Model tenisiek Dame 5 je charakteristický dizajnom slávneho basketbalistu Damiana Lillarda. Tieto tenisky sú nízko položené s textilným povrchom. Rybí vzor nechýba ani v nich. Kreativita ďalšieho známeho basketbalistu Jamesa Hardena bola vložená do tenisiek Harden Vol. 3, ktoré majú kožený povrch a elastické šnúrky. adidas Mad Bounce sú zasa tenisky odolné voči nárazom. Sú vyrobené pre tých najrýchlejších hráčov. Povrch tenisiek sa mechanicky tká z ľahkej sieťoviny. S basketbalovou obuvou pre mužov od adidas dozaista zažiarite!