alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Basketbalové Tričká

 
[27]
Obleč si funkčnosť a pohodlie zároveň. Basketbalové tričká od adidas vznikajú preto, aby sa športovci nemusli rozhodovať, či si majú obliecť niečo športové, alebo zostať pri ležérnom pohodlí. Na tieto topy sa môžeš spoľahnúť kedykoľvek.

Basketbalové tričká od adidas inšpirované streetovým umením

Skóruj ako umelec. Na palubovke i mimo nej. Tieto basketbalové tričká od adidas vznikli na počesť najznámejších ofenzívnych hráčov, pre ktorých je tento krásny a rýchly šport všetkým. Prejdi si celú sekciu basketbalových tričiek a pokochaj sa unikátnym štýlom týchto sviežich kúskov. Nájdeš tu tričká s vrúbkovaným vysokým golierom pre pohodlné hranie či nosenie, ale aj basketbalové tielka so špeciálnymi absorbčnými vlastnosťami. Všetky spája hravý dizajn a zaujímavé prvky.

Basketbalové topy si zaslúžia byť vyrobené zo špičkového materiálu

Hýb sa tak, ako to potrebuješ. Premeň svoju hru na majstrovské dielo. Tieto basketbalové topy od adidas ti k tomu poskytnú potrebnú podporu. Funkčné materiály a moderné technológie zabezpečia, aby ti počas hry bolo pohodlne. Tak napríklad úprava AEROREADY na basketbalovom tričku udrží  povrch tvojho tela v suchu a pohodlí. Ty sa môžeš venovať svojej obľúbenej činnosti a tvoj outfit odvedie pot a vlhkosť tam, kde je to najlepšie - teda mimo tvojej pozornosti. Takéto basketbalové tričko využiješ pri tréningu, ale aj ako základnú vrstvu na bežné nosenie.

Basketbalové tričká, ktoré vzdávajú hold tým najlepším

Hviezdy najvyšších súťaží si cestu k svojmu statusu vydláždili prirodzeným spojeným schopností s neúnavnou chuťou zlepšovať sa. Tvorcovia basketbalových tričiek od adidas sa nimi často inšpirujú a preto aj tieto topy sú z roka na rok lepšie a rafinovanejšie. To, čo na prvý pohľad môže vyzerať, ako športové tričko vie efektne doplniť tvoj outfit aj na iné príležitosti a platí to aj naopak. Vedia byť ležérne, pohodlné a zároveň funkčné. Nechýbajú na nich farebné vzory s tradičnými adidas symbolmi. Pocíť aj ty silu kombinácie krásneho dizajnu a spoľahni sa na jemnú a ľahkú štruktúru basketbalového  trička.