alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Basketbalová Obuv

 
[224]
Obuj si rýchlosť a pohodlie zároveň. Basketbalové tenisky- obuv vznikla , aby športovcom, ale aj milovníkom ležérneho štýlu poskytla alternatívu, ktorá ich uspokojí na ihrisku, ale i mimo neho. Na túto obuv sa môžeš spoľahnúť.
Y-3 biela Tenisky Y-3 RivalryY-3 biela Tenisky Y-3 Rivalry

Tenisky Y-3 Rivalry

Y-3

Y-3 biela Y-3 RivalryY-3 biela Y-3 Rivalry

Y-3 Rivalry

Y-3

1 / 5
Strana:z 5

Basketbalové tenisky od adidas: na tréning aj do mesta

Preferuješ nízke alebo vysoké? Záleží to od štýlu hry aj od toho, čo tvoje nohy viac preferujú. O čom je reč? Predsa o basketbalových teniskách od adidas. Aj keď basketbalové tenisky, to nie je len taká športová obuv. To je skrátka životný štýl. Ihneď ako prvé kúsky tejto obuvi vstúpili na scénu, okamžite si získali srdcia hráčov i fanúšikov. A nielen to- ovplyvnili napríklad aj mnohých hudobníkov a tak netrvalo dlho a mnohé modely basketbalovej obuvi adidas sa stali streetovou ikonou, ktorou sú doteraz. Predveď sa s nimi vonku i na palubovke!

Basketbalová obuv, ktorá podčiarkne tvoj štýl

Bez ohľadu na to, kto bráni koš, ty naň priamo a  nebojácne útočíš? Výborne. Táto basketbalová obuv bude skvele reprezentovať tvoj odvážny postoj. Športová obuv by mala podčiarknuť tvoje schopnosti a preto je dôležitý nielen vzhľad tejto obuvi, ale aj jej vlastnosti a použité materiály. Špeciálny dôraz pre basketbalové tenisky  sa kladie pri podrážkach a tlmiacich medzipodrážkach. Zapojené sú tiež textílie, ktoré sa používajú pre priedušný zvršok a zlepšujú odvetrávanie. Tvorcovia idú často tak ďaleko, že podrážky navrhujú na základe dát pre maximálne tempo a čo najlepší záber.

Takto vyzerajú basketbalové tenisky budúcnosti

Budúcnosť basketbalu sa bude zameriavaiť na rýchlosť. V tomto ohľade sa snažia dizajnéri robiť absolútne maximum a z roka na rok prispôsobujú nielen vzhľad, ale aj použité materiály. Pre talentovaných hráčov umožnia ešte rýchlejší a šikovnejší pohyb, to však neznamená, že nemajú čo ponúknuť aj bežným športovcom. Špeciálnu pozornosť si zaslúži odpruženie Lightstrike a tiež propulzný systém, ktorý nezaťažuje chodidlo. Unikátnu gumenú podrážku oceníš najmä vo chvíli, keď to najviac potrebuješ. Basketbalové tenisky budúcnosti sú teda tie, na ktoré sa môžeš spoľahnúť aj pri prudkých zmenách smeru  so svojím súperom. Prísny športový vzhľad je už potom samozrejmosťou.