alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Dámska Basketbalová Obuv

 
[238]
1 / 5
Strana:z 5

Posuň svoje limity s dámskou basketbalovou obuvou od adidas

Predveď sa na palubovke i na ihrisku. Táto dámska basketbalová obuv od adidas ti umožní predviesť svoje hráčske schopnosti v plnej kráse! Pestrofarebné dámske basketbalové topánky z tejto kolekcie pútajú pozornosť a vyznačujú sa špeciálnymi vlastnosťami s takzvaným responzívnym odpružením. Ich kúpou zabezpečíš svojim chodidlám dlhotrvajúce pohodlie. Vyzbroj sa novou basketbalovou obuvou a jej kontrastné detaily ti pomôžu byť na palubovke i mimo nej neprehliadnuteľnou. Priliehavý strih, pohodlné šnurovanie, gumená podrážka a tlmená medzipodrážka. Táto dámska basketbalová obuv od adidas sa môže pochváliť tým najmodernejším z oblasti vývoja športových tenisiek! Pre tvorcov týchto kúskov boli inšpiráciou najmä profesionálni hráči a hráčky z NBA. Ich kreatívna hra a bleskové reakcie umožnili vznik inovatívnych spevňujúcich tenisiek, ktoré ti na ihrisku prinesú absolútnu slobodu pohybu. Dámska basketbalová obuv od adidas však kombinuje inovatívne technológie už roky. Spomeňme najmä bezšvovú konštrukciu Futurenatural, ktorá ti perfektne sadne a nijak neobmedzí tvoje chodidlá. Alebo napríklad špeciálnu tlmiacu medzipodrážku Boost s ľahkým odpružením Lightstrike, ktorá ti zabezpečuje pohodlie a stabilitu aj pri najnáročnejších pohyboch.

Inšpiratívny dizajn tenisiek s rukopisom NBA

Najnovšie kúsky z kolekcie basketbalovej obuvi pre ženy boli navrhnuté v spolupráci s tými najlegendárnejšími športovcami a niekedy pomáhali aj známe osobnosti. Donovan Mitchell, James Harden, Damian Lillard, to sú len niektoré mená, ktoré určite poznáš z najznámejšej zámorskej basketbalovej súťaže a určite ti niečo hovorí aj Pharell Williams a jeho nezameniteľný podpis na teniskách adidas. Tieto modely inšpirované známymi osobnosťami kombinujú ľahší a priedušnejší zvršok, ponúkajú mechanické tkané šnurovanie na spevnenie chodidla, skvele pružia a napokon ťa doplnia inšpiratívnym dizajnom - či už miluješ minimalizmus alebo extravaganciu a výstrednosť.

Športové tenisky, ktoré chránia planétu pred plastovým odpadom

Okrem toho, že pri dámskej basketbalovej obuvi od adidas posunieš svoje limity, pri mnohých kúskoch nájdeš určité množstvo použitých recyklovaných materiálov. Značka adidas sa tak stala súčasťou boja proti plastovému odpadu a ty kúpou týchto produktov prispeješ k dobrej veci.