alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámska Basketbalová Obuv

 
[124]
Dámska basketbalová obuv možno nie je najviditeľnejšou časťou hráčskeho vybavenia, no nepochybne je jednou z najdôležitejších. Vyber si také tenisky, ktoré dokážu efektné tlmiť nárazy a poskytujú potrebnú podporu a oporu aj pri veľkej rýchlosti.
Y-3 biela Tenisky Y-3 RivalryY-3 biela Tenisky Y-3 Rivalry

Tenisky Y-3 Rivalry

Y-3

Ženy Basketbal biela CRAZY 1Ženy Basketbal biela CRAZY 1

CRAZY 1

Ženy Basketbal

1 / 3
Strana:z 3

Dámska basketbalová obuv, ktorá posúva limity

Ak by sme mohli menovať jeden produkt, ktorý dokáže posúvať limity hráča v basketbale, potom sú to určite tenisky. Dámska basketbalová obuv od adidas ťa prevedie tým najlepším, čo aktuálne vo svete tohto krásneho športu existuje. Tak sa obuj a predveď svoje umenie na palubovke či na ihrisku. Je pritom jedno či brániš alebo strielaš jednu trojku za druhou. Táto dámska basketbalová obuv skrátka vznikla preto, aby si mohla predviesť svoje hráčske schopnosti v plnej kráse. Pestrý dizajn, ale aj minimalizmus - vybrať si už musíš ty. Tešiť sa však môžeš najmä na špeciálne vlastnosti, ktorými sú tieto tenisky prešpikované.

Dámske basketbalové tenisky bohaté na technológie

Pri basketbale je dôležitá rýchlosť, pevná noha a tiež agilita hráča. Tieto dámske basketbalové tenisky nielen pútajú pozornosť, no môžu sa pochváliť aj s takými špeciálnymi vlastnosťami ako je responzívne odpruženie. Kúpou týchto dámských športových tenisiek si zároveň zabezpečíš dlhotrvajúce pohodlie. Pri dámskej basketbalovej obuvi  oceníš určite aj priliehavý strih, ktorý krásne obopne tvoje chodidlo. Pohodlné a rýchle šnurovanie je tiež dôležitým prvkom, rovnako tak aj podrážka resp. medzipodrážka. Pri tej je dôležité povedať najmä to, že ak je vyhotovená kvalitne, dokáže efektne tlmiť odrazy. Inovácie pri spevňovaní dámskej basketbalovej obuvi sú dôležité, basketbalovým hráčom prinášajú ešte väčšiu slobodu pohybu.

Dámska basketbalová obuv inšpirovaná najlepšími

Tvorcovia športových tenisiek sledujú podrobne to, aké sú potreby trhu a obuv im neustále prispôsobujú. To platí obzvlášť pri dámskej basketbalovej obuvi, ktorá hrá dôležitú úlohu v živote športovkýň na palubovke, ale často aj mimo nej. Inšpiráciou sú profesionáli z najvyšších líg, ich herná kreativita a bleskurýchle reakcie. Najnovšie kolekcie sú často navrhované v spolupráci s basketbalovými legendami, prípadne inými známymi osobnosťami. To všetko necháva nezameniteľný podpis aj na dámskej basketbalovej obuvi. Či už ide o dizajn alebo vlastnosti produktu.