alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Basketbalové mikiny

 
[15]
Mikina Harden Foundation Hooded
Mikina s kapucňou Trae
Mikina s kapucňou Trae
Mikina s kapucňou Legends Basketball
Mikina s kapucňou Donovan Mitchell x Ninja
Mikina s kapucňou YOT GFX
Mikina s kapucňou Dame 8 Innovation
Mikina s kapucňou adidas x Paris Basketball
Mikina s kapucňou Donovan Mitchell D.O.N. Issue 4
Mikina s kapucňou Donovan Mitchell D.O.N. Issue 4

Basketbalové mikiny od adidas nabité štýlom a pohodlím

Na palubovku, ale aj kamkoľvek inam. Basketbalové mikiny od adidas si ťa získajú nenúteným štýlom a maximálnou pohodou! Ich voľný strih síce pôsobí pohodovo, ale rovnako efektne sedí na tele pri šprintovaní po palubovke či doskakovaní za loptou na ihrisku. Vieme, že pred zápasom potrebuje byť tvoje telo a svaly príjemne zohriaté a to tieto basketbalové mikiny hravo zvládajú. Potu sa báť nemusíš, pretože technológie použité v týchto modeloch ho šikovne odvádzajú preč, čím poskytujú pokožke pocit sviežosti. Doplň svoj outfit týmito basketbalovými mikinami od adidas nabitými štýlom a pohodlím a staneš sa inšpiráciou aj pre ostatných!

Basketbalové mikiny od adidas, v ktorých si sám sebou

Flísové mikiny s kapucňou vďaka originálnej grafickej potlači strhnú na seba pozornosť na ihrisku i mimo neho. Tieto basketbalové mikiny od adidas majú univerzálnu hrejivú konštrukciu a výborne dopĺňajú ležérne i formálnejšie outfity. Práve takáto hrejivá vrstva znamená, že hra vonku sa nemusí skončiť ani vtedy, keď sa zotmie alebo keď sa náhle pokazí počasie! Samozrejmosťou je potom kengurie vrecko, kde šikovne schováš všetky svoje drobnosti, či osobné veci. Značka adidas už roky vyvíja športové oblečenie a vybavenie nielen pre dospelých, ale aj pre juniorov. Basketbalové mikiny v tomto ohľade nie sú výnimkou! Každá je svojim spôsobom unikát, avšak všetky majú niečo spoločné. Udržia ťa v teple, príjemne zahrejú svaly pred tréningom a robia to všetko s vycibreným štýlom. Samozrejmosťou je technológia AEROREADY, ktorej hlavnou výhodou je výborná schopnosť odvádzať pot od pokožky ešte predtým, než ťa stihne začať chladiť.

Mikiny, ktoré bojujú s plastovým odpadom v oceánoch a sú zároveň štýlové

Pri výbere novej mikiny na basketbal od adidas sa môžeš tešiť na výrazné farby a cool grafiku. Navyše, viaceré kúsky majú rukopis známych basketbalistov - vyskúšaj si pohodlnú mikinu s kapucňou a s vyšívanými detailmi od Damian Lillarda. Damova vášeň pre hudbu a basketbal sa stala základom športovej kolekcie s názvom EXTPLY, ktorú pri prezeraní basketbalových mikín s kapucňou určite neprehliadneš. Keď si kupuješ bavlnené produkty od adidas, mal by si vedieť, že podporuješ udržateľnejšie pestovanie bavlny. Produkty zo sekcie basketbalových mikín obsahujú recyklovaný materiál a sú súčasťou boja proti plastovému odpadu na našej planéte. Zistíš to napríklad aj tak, že tieto produkty obsahujú technológiu Primegreen, teda vysokofunkčný recyklovaný materiál 21. storočia.