alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Basketbalové Lopty

 
[4]
Kvalitná basketbalová lopta je skvelým spoločníkom na tréningy i zápasy. Nauč sa s ňou robiť dychberúce triky, zlepši si techniku driblovania, trénuj si prihrávky, a najmä zakaždým zasiahni súperov kôš.

Basketbalová lopta ako hlavná hviezda zápasu

Isto nám dáš za pravdu, že s nekvalitnou loptou, ktorá nemá dobrý odraz a zle sa drží v ruke, sa nedá hrať kvalitný basketbal. Amatérski i profesionálni hráči basketu nedajú dopustiť na basketbalové lopty z dielne adidas, ktoré sú známe svojou kvalitou, trvácnosťou a precíznym spracovaním. Basketbalová lopta vyrobená zo syntetickej kože je príjemná na dotyk a má odolnú umelú dušu. Polyuretán, z ktorého je lopta vyrobená, má skvelé vlastnosti a hodí sa rovnako na hru v interiéri, ako aj v exteriéri. Niektoré modely majú dušu vyrobenú z butylkaučuku, ktorá vynikajúco udržuje vzduch i tvar lopty. Lopty je potrebné po zakúpení nahustiť.

Lopty na basketbal pre profíkov i amatérov

Lopty na basketbal značky adidas sú určené pre všetkých nadšencov, bez ohľadu na vek či schopnosti. Mladším hráčom isto padnú do ruky modely vo veľkosti 3 a 5, prevažne ženám sú určené lopty vo veľkosti 6, nuž a muži väčšinou siahnu po veľkosti 7. Pri výbere lopty dbáme však nielen na veľkosť, ale aj na priľnavosť, aby do ruky dobre sadla a nešmýkala sa. To oceníš najmä vo chvíľach, keď je potrebné mať nad basketbalovou loptou absolútnu kontrolu. Všetky modely okrem nespornej kvality vynikajú aj atraktívnym dizajnom, ktorý zažiari nielen na palubovke, ale aj na na betóne na ihrisku .

Skvelá kvalita a skvelá cena

Basketbalová lopta s legendárnymi 3-Stripes adidas je synonymom kvality a odolnosti. Lopty sú určené buď na von (outdoorové modely), alebo do haly (indoorové modely). Niektoré lopty z našej ponuky však majú špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá ti umožní hru vonku i vo vnútri. Na nafúkanie lopty si zaobstaraj špeciálnu ihlu, ktorú prestrčíš ventilom. Pomocou pumičky loptu treba nahustiť na tlak 0,3 kg na cm2 a neskôr podľa potreby dofúkať.