alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Basketbalové lopty

 
[2]

Vytvor najkrajšie akcie a prejav pod košom svoje najlepšie ja s basketbalovou loptou adidas

Basketbalové lopty adidas si obľúbili profesionáli, ale aj amatéri a nadšenci basketbalu po celom svete. Vďaka ich odolnosti, prvotriedneho vyhotoveniu a ikonickému dizajnovému štýlu adidas majú v sebe tieto basketbalové lopty všetko, čo môžeš od lopty očakávať. Že ti vydrží mnoho a mnoho tvrdých hier, že zápasy s ňou budú radosťou a zážitkom sám o sebe a že tvoja lopta zapôsobí na každého už na prvý pohľad.

Basketbalové lopty na ulicu aj palubovku

Basketbalové lopty adidas sú vyrobené z rôznych materiálov. Je to preto, že každý podklad si vyžaduje špecifické parametre pre najlepší zážitok z hry. Medzi našimi loptami preto nájdeš verzie pre pouličné streetbalové zápasy z odolnej gumenej konštrukcie a due z butylkaučuku, ale aj profesionálne zápasové lopty a všestranné lopty na všetky povrchy. Profesionálne zápasové lopty sú presne tým, čo používajú pri svojej hre tí najlepší hráči na svete a tvoje basketbalové idoly, preto sú výbornou voľbou nielen na palubovku, ale ak chceš aj zažiť ten pocit, aké by to bolo, keby ťa sleduje pri tvojich akciách celý svet a ty zakončuješ rozhodujúcim košom niekoľko sekúnd pred koncom. Tieto lopty sú vytvorené zo syntetickej kože, vďaka čomu nestrácajú priľnavosť ani pri kontakte s vlhkosťou. To v praxi znamená, že ani v zápale hry sa ti nestane, že by sa lopta v spotených dlaniach správala inak a bude pevne držať na tvojej ruke.

Všestranná voľba pre tých, ktorí sa neradi obmedzuj

Ak sa nechceš obmedzovať a rád striedaš ulicu s profesionálnymi palubovkami, medzi loptami nájdeš aj verzie All-Court, ktorým nezáleží na ničom inom, ako skončiť v basketbalovom koši – bez ohľadu na to, kde sa nachádza. Tieto lopty majú plášť zo syntetickej kože, čo z nich robí perfektnú voľbu pre všetky typy povrchov.