alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Golfové vesty

 
[12]
Vesta Statement Full-Zip Hooded
Vesta Frostguard Full-Zip Padded
Vesta Frostguard Full-Zip Padded
Vesta Authentic 1/4-Zip
Vesta Authentic 1/4-Zip
Vesta Club Quarter-Zip
Vesta Statement Full-Zip Hooded

Kvalitné a fuknčné golfové vesty z dielne adidas

Vyber si z praktických, kvalitných a funkčných golfových viest v špeciálnej adidas ponuke, pre ktoré je príznačný klasický a rovný strih z jemnej elastickej konštrukcie. Neprehliadnuteľná elegancia golfového oblečenia sa premieta do každej golfovej vesty s typickým stojatým golierom. Vášniví golfisti navyše určite ocenia rôzne strihy s pevným štvrtinovým zipsom alebo so zipsom po celej dĺžke golfovej vesty. Medzi priaznivcami odpalísk sú tiež osvedčené a populárne kvalitné a funkčné golfové vesty z jemného elastického materiálu. adidas pri nich vsádza predovšetkým na originálne zloženie z dvojiteho úpletu, pri ktorého výrobe používa recyklovaný polyester a aj tým sa aktívne podieľa na celosvetovom boji proti plastovému odpadu. Nosením adidas golfových viest tak aj ty prispievaš k udržateľnosti a zmene klímy. Neprehliadni štýlové golfové vesty adidas a užívaj si naplno ich nosenie!

Golfové vesty poslúžia aj do chladnejšieho počasia

Pre celodenný pobyt na golfovom ihrisku a dobrú kvalitu tvojej hry je dôležitý aj pocit komfortu a voľnosti. Najmä studené veterné počasie môže značne ovplyvniť koncentráciu na hru u každého golfistu. adidas myslel aj na tento aspekt. Nepremokavé golfové vesty ťa dokonale pripravia na každý športový výkon a spoľahlivo ťa ochránia pred dažďom i chladom, čím budeš neustále v teple. Vďaka svojmu materiálu a strihu ťa neobmedzia v pohybe. Ku kvalitnému golfovému giletu si z adidas sortimentu môžeš vybrať aj originálne a kvalitné golfové paličky, čím budeš vždy in. Golfové vesty adidas ti skrátka poskytnú štýl a pohodliee v jednom!

Zostaň verní golfu aj vďaka golfovým vestám adidas 

Prednosťou golfových viest v adidas ponuke je nepochybne aj ich ľahkosť a celková funkčnosť. adidas ich navrhol a vyrobil tak, aby ti tvoje športové oblečenie vydržalo čo najdlhšie a patrilo medzi tvoje obľúbené outfity! Teraz si už len vybrať z pánskych špičkových golfových viest rôznych strihov alebo farieb, v ktorej dozaista zahviezdiš počas každého golfového zápasu alebo na stretnutiach so spoluhráčmi v tvojom golfovom klube.