adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Golfové Oblečenie

 
[254]
Sale: Ušetri až 50 %
Cena
€ 31 - € 220
31220
1 / 6
Strana:z 6

Golfové oblečenie

Zabudnite na záhyby a káro. Stalo sa z nich už len nostalgické klišé. Súčasné golfové oblečenie charakterizuje čistý dizajn a prvotriedne technológie. Vďaka najnovším golfovým kolekciám adidas pre mužov, ženy a deti budeš na ihrisku vyzerať rovnako dobre ako tvoja hra. Tak teda neváhaj a priprav sa na jedinečnú hru golfu v tom najlepšom aj najštýlovejšom oblečení na ihrisko.

Trendové golfové oblečenie

Golf je elegantný šport. Aj svojím oblečením môžeš pri vstupe na ihrisko zanechať dojem. V kurze sú priliehavé strihy, to však neznamená, že sa kvôli tomu tomu musíš vzdať svojho štýlu. Najnovšia golfová kolekcia oblečenia adidas podčiarkne na greene nielen tvoj štýl, ale pomôže ti vyťažiť z tvojej hry maximum. A v modeloch do každého počasia ťa nezastaví ani dážď, krupobitie či slnko – a budeš hrať ako Jason Day, Justin Rose a Sergio Garcia.

Pánske golfové oblečenie

Najnovšia kolekcia pánskeho golfového oblečenia spája elegantné strihy s modernými technológiami. Tričká, nohavice, bundy a polokošele majú teraz užší strih, takže ťa počas hry nič nevyruší. Bez rozptýlení sa môžeš pokojne koncentrovať a podať pri hre golfu svoj najlepší výkon. Zjednodušili sme farby a dizajn, čím sme dosiahli ultra elegantný vzhľad, ktorý je na úrovni hráčov svetovej špičky. Viac info nájdeš v najnovšej kolekcii pánskeho golfového oblečenia adidas.

Dámske golfové oblečenie

Dámske golfové oblečenie v najnovšej sezóne predstavuje kombináciu trendových strihov a technológií, vďaka ktorým budeš na ihrisku vyzerať neprekonateľne. Priliehavé strihy umožňujú dokonalú hru, pri ktorej ťa nebude nič vyrušovať. Pohodlné materiály sme starostlivo vybrali tak, aby optimalizovali tvoj výkon bez ohľadu na počasie. Nakupuj online najnovšie dámske golfové oblečenie adidas.

Detské golfové oblečenie

Vystroj ich do detskej golfovej výbavy, aby z nich vyrástli budúci majstri sveta v golfe. Najnovšia detská golfová kolekcia adidas f využíva najmodernejšie technológie a prvotriedne materiály, vďaka ktorým deti hravo zvládnu najúžasnejší šport na svete.

Technologické inovácie golfovej kolekcie

Zahraj si svoju najlepšiu hru golfu vďaka najnovším športovým technológiám adidas. Pohodlné materiály, ako aj vetruvzdorné, vodoodolné, termálne a chladiace technológie ti umožnia kedykoľvek podávať špičkový výkon.

Golfové oblečenie do každého počasia

Golfové oblečenie climawarm je stvorené na hry v zime či v studenom počasí. Udrží ťa v teple, no vďaka svojej priedušnosti bude tvoja pokožka slobodne dýchať. Do toho najhoršieho počasia máme pre teba kolekcie climaproof a climastorm, ktoré ti poskytnú dokonalú priedušnosť a ochranu v podobe vodoodolnosti a vetruvzdornosti.

Výbava climachill alebo climacool ti pomôže prekonať teplé i horúce počasie a podať svoj najlepší výkon. Ultra priedušné, savé materiály a/alebo chladivé hliníkové čiastočky ťa ochladia a udržia v suchu. A ty môžeš pokojne pokračovať vo svojej hre.