alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Golfové Oblečenie

 
[135]

Špičkové golfové oblečenie od adidas spája štýl a výkon a dodáva ti pri hre sebavedomie. Nájdi si aj ty svoje golfové tričko či nohavice alebo objav niečo nové.

Cena
€ 20 - € 170
20170
1 / 3
Strana:z 3

V golfe potrebuješ mať istotu. Takéto sebavedomie je výsledkom tréningu a praxe, no tiež pramení z toho, ako sa na ihrisku cítiš. V golfovom oblečení adidas si hru naplno užívajú profíci aj amatéri, pretože každému dáva poriadnu dávku štýlu a dobrého pocitu. Samozrejmosťou sú aj najnovšie inovácie, ktorých silu si všimneš pri každom údere. Či už hľadáš nohavice s úzkym strihom alebo tričká, u nás nájdeš viacero možností. Všetky sú špeciálne navrhnuté tak, aby spoločne s tebou podávali maximálny výkon, a preto sú vyrobené z chladivých materiálov, ktoré odvádzajú pot a udržiavajú ťa v suchu, alebo ponúkajú ochranu pred slnkom až SPF 50. V golfovom oblečení hravo zvládneš všetkých 18 jamiek aj relax po hre.