alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 60 DNÍ
adidas- športu a štýlu
adidas

Golfové Oblečenie

 
[418]

Špičkové golfové oblečenie od adidas spája štýl a výkon a dodáva ti pri hre sebavedomie. Nájdi si aj ty svoje golfové tričko či nohavice alebo objav niečo nové.

1 / 9
Strana:z 9

V golfe potrebuješ mať istotu. Takéto sebavedomie je výsledkom tréningu a praxe, no tiež pramení z toho, ako sa na ihrisku cítiš. V golfovom oblečení adidas si hru naplno užívajú profíci aj amatéri, pretože každému dáva poriadnu dávku štýlu a dobrého pocitu. Samozrejmosťou sú aj najnovšie inovácie, ktorých silu si všimneš pri každom údere. Či už hľadáš nohavice s úzkym strihom alebo tričká, u nás nájdeš viacero možností. Všetky sú špeciálne navrhnuté tak, aby spoločne s tebou podávali maximálny výkon, a preto sú vyrobené z chladivých materiálov, ktoré odvádzajú pot a udržiavajú ťa v suchu, alebo ponúkajú ochranu pred slnkom až SPF 50. V golfovom oblečení hravo zvládneš všetkých 18 jamiek aj relax po hre.