alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Muži · Obuv · Golf

 
[46]
Pánska golfová obuv adidas je precízne navrhnutá pre všetkých golfistov a ponúka dokonalú kombináciu pohodlia, stability a záberu. Na výber máš modely ako CODECHAOS a TOUR360, adiPure či adicross, ktoré perfektne sadnú k tvojmu štýlu hry.
Muži Golf biela Tenisky S2GMuži Golf biela Tenisky S2G

Tenisky S2G

Muži Golf

Golf biela Obuv ZG21 GolfGolf biela Obuv ZG21 Golf

Obuv ZG21 Golf

Golf

Neustále sa snažíme posúvať hranice a športovcom prinášať absolútnu kvalitu. Najlepší hráči na svete ti povedia, že obuv je najdôležitejšou výbavou, ktorú potrebuješ okrem palice v rukách. Je jediným spojením so zemou a musí mať spoľahlivý záber, priľnavosť, zabezpečiť spevnenie a stabilitu a samozrejme pohodlie počas celej hry. Naše modely s hrotmi aj bez hrotov získali množstvo ocenení. Napríklad model TOUR360 s hrotmi má prvotriedny kožený zvršok, výčnelky v tvare X na dokonalý záber vo všetkých smeroch a v akýchkoľvek podmienkach, a jeho konštrukcia fixuje chodidlo a pomáha podať čo najlepší výkon. Bezhrotová obuv ako CODECHAOS alebo modely z radov adiPure či adicross sú alternatívou, ktorá ponúka maximálne pohodlie a rovnako spoľahlivý záber. Na výber sú tiež modely so systémom BOA®, ktoré majú prispôsobiteľné zapínanie, či obuv so širším strihom. Máme jednoducho niečo pre každého. Takmer v každom kúsku sa navyše nachádza naša špičková tlmiaca technológia BOOST, ktorej benefity najlepšie spoznáš tak, že si ju vyskúšaš.