alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Muži · Obuv · Golf

 
[63]
Pánska golfová obuv adidas je precízne navrhnutá pre všetkých golfistov a ponúka dokonalú kombináciu pohodlia, stability a záberu. Na výber máš modely ako CODECHAOS a TOUR360, adiPure či adicross, ktoré perfektne sadnú k tvojmu štýlu hry.
1 / 2
Strana:z 2

Neustále sa snažíme posúvať hranice a športovcom prinášať absolútnu kvalitu. Najlepší hráči na svete ti povedia, že obuv je najdôležitejšou výbavou, ktorú potrebuješ okrem palice v rukách. Je jediným spojením so zemou a musí mať spoľahlivý záber, priľnavosť, zabezpečiť spevnenie a stabilitu a samozrejme pohodlie počas celej hry. Naše modely s hrotmi aj bez hrotov získali množstvo ocenení. Napríklad model TOUR360 s hrotmi má prvotriedny kožený zvršok, výčnelky v tvare X na dokonalý záber vo všetkých smeroch a v akýchkoľvek podmienkach, a jeho konštrukcia fixuje chodidlo a pomáha podať čo najlepší výkon. Bezhrotová obuv ako CODECHAOS alebo modely z radov adiPure či adicross sú alternatívou, ktorá ponúka maximálne pohodlie a rovnako spoľahlivý záber. Na výber sú tiež modely so systémom BOA®, ktoré majú prispôsobiteľné zapínanie, či obuv so širším strihom. Máme jednoducho niečo pre každého. Takmer v každom kúsku sa navyše nachádza naša špičková tlmiaca technológia BOOST, ktorej benefity najlepšie spoznáš tak, že si ju vyskúšaš.