alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Muži · Obuv · Golf

 
[40]

Pánska golfová obuv adidas je precízne navrhnutá pre všetkých golfistov a ponúka dokonalú kombináciu pohodlia, stability a záberu. Na výber máš modely ako CODECHAOS a TOUR360, adiPure či adicross, ktoré perfektne sadnú k tvojmu štýlu hry.

Neustále sa snažíme posúvať hranice a športovcom prinášať absolútnu kvalitu. Najlepší hráči na svete ti povedia, že obuv je najdôležitejšou výbavou, ktorú potrebuješ okrem palice v rukách. Je jediným spojením so zemou a musí mať spoľahlivý záber, priľnavosť, zabezpečiť spevnenie a stabilitu a samozrejme pohodlie počas celej hry. Naše modely s hrotmi aj bez hrotov získali množstvo ocenení. Napríklad model TOUR360 s hrotmi má prvotriedny kožený zvršok, výčnelky v tvare X na dokonalý záber vo všetkých smeroch a v akýchkoľvek podmienkach, a jeho konštrukcia fixuje chodidlo a pomáha podať čo najlepší výkon. Bezhrotová obuv ako CODECHAOS alebo modely z radov adiPure či adicross sú alternatívou, ktorá ponúka maximálne pohodlie a rovnako spoľahlivý záber. Na výber sú tiež modely so systémom BOA®, ktoré majú prispôsobiteľné zapínanie, či obuv so širším strihom. Máme jednoducho niečo pre každého. Takmer v každom kúsku sa navyše nachádza naša špičková tlmiaca technológia BOOST, ktorej benefity najlepšie spoznáš tak, že si ju vyskúšaš.