alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bundy · Golf

 
[22]
Bez ohľadu na to, či sa chystáš na golfové ihrisko alebo si chceš užívať pohodlie a štýl vo voľnom čase, v kolekcii búnd adidas ťa nič nezastaví.

Uvedomujeme si, že golfová bunda musí mať všetko, čo hráč potrebuje na ihrisku aj mimo neho. Preto je jej konštrukcia ľahká a priedušná, no vyniká tiež dizajnom a funkčným strihom, ktorý sadne každému. Bez problémov v nej zvládneš klubové majstrovstvá aj tréning úderov. Má štvorsmerne elastický dizajn, priedušný materiál, ochranu UPF50+ aj výborný strih. Tu sa to však nekončí. Na výber máš tiež množstvo štýlov na každú príležitosť, nech už preferuješ niečo klasické a tradičné alebo modernejšie. Samozrejmosťou sú najnovšie technológie adidas, ktoré sa postarajú o pohodlie pri všetkom, čo robíš.