alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Golfové svetre

 
[41]

Zvoľ si do chladného počasia golfové svetre

Ak miluješ golf a k nemu príslušné outfity, v rozmanitom sortimente adidas nájdeš golfové svetre, golfové pulóvre i originálne mikiny. Na svoje si prídu vášnivé golfistky i páni, ktorí hľadajú kvalitu a dokonalé farebné kombinácie. V ležérne pôsobiacích golfových mikinách voľného strihu ťa chladné rána a náhle zmeny teplôt už viac neprekvapia. Mikiny z dvojitého úpletu sú vyrobené z príjemného zmesového materiálu bavlny a recyklovaného polyesteru. Nájdeš ich v rôznych prevedeniach, napríklad s klasickým strihom a uvoľnenými pleciami, čo je štýl, vďaka ktorému si mikinu s ľahkosťou nahodíš na tričko a môžeš sa tak nerušene venovať iba svojej hre.

Golfové miniky a golfové svetre, v ktorých sa budeš cítiť komfortne

Mikiny a golfové svetre si vďaka ich jednoduchosti a elegantnému vzhľadu obľúbiš aj počas chladnejších dní, pričom zostávaš vždy v pohodlí a v teple. V našej ponuke golfového oblečenia do chladnejšieho počasia nájdeš aj na telo priliehavé mikiny rovného strihu s raglánovými rukávmi. Pri ich výrobe adidas vsadil na dvojitý úplet, tentokrát zo 100% recyklovaného polyesteru. V golfových mikinách rovného strihu z elastický stredne ťažkého materiálu Interlook vyrobených z recyklovaného polyesteru a elastanu nájdeš aj nepriehliadnuteľné golfové topy, ktoré sú ideálne na vrstvenie.

Odpáľ svoj golfový úder v štýle charakteristických 3-Stripes

Už tradičnú klasiku oblečenia reprezentuje osvedčená módna kombinácia golfových mikín s polovičným zipsom a so stojatým golierom. Decentné a pre adidas príznačné 3-Stripes na rukávoch mikín im dotvárajú charakteristický vzhľad. V našej aktuálnej ponuke nájdeš aj golfové svetre a mikiny podobného strihu z ľahšieho materiálu Piket, ktoré sú vyrobené zo 100 % recyklovaného polyesteru. Vyraz na ihrisko v pohodlných golfových mikinách s teplou kapucňou a v jedinečných golfových svetroch, pre ktoré je príznačná padavá konštrukcia a v ktorých sa môžeš plne sústrediť na každý pohyb pri odpaľovaní golfovej loptičky na trávnatej ploche.