alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Ženy · Obuv · Golf

 
[39]
Vyraz na ihrisko v týchto štýlových dámskych golfových teniskách, ktoré ponúkajú záber aj stabilitu pri každom údere. Nastal čas nájsť dokonalý pár.

Náš tím v adidas navrhuje dámsku obuv špeciálne pre potreby ženského chodidla. Pozerá sa na pohodlie, štýl aj výkon, aby priniesol len tú najlepšiu obuv s hrotmi aj bez hrotov, ktorú ti budú spoluhráči aj spoluhráčky závidieť. Je dosť možné, že tvoje golfové tenisky sa čoskoro stanú tvojím obľúbeným kúskom. Sú také pohodlné, že sa v nich totiž dá tráviť aj čas mimo ihriska. Vyber si štýl, ktorý ťa vystihuje, a ohúr všetkých už na prvej jamke.