alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Ženy · Obuv · Golf

 
[25]

Vyraz na ihrisko v týchto štýlových dámskych golfových teniskách, ktoré ponúkajú záber aj stabilitu pri každom údere. Nastal čas nájsť dokonalý pár.

Náš tím v adidas navrhuje dámsku obuv špeciálne pre potreby ženského chodidla. Pozerá sa na pohodlie, štýl aj výkon, aby priniesol len tú najlepšiu obuv s hrotmi aj bez hrotov, ktorú ti budú spoluhráči aj spoluhráčky závidieť. Je dosť možné, že tvoje golfové tenisky sa čoskoro stanú tvojím obľúbeným kúskom. Sú také pohodlné, že sa v nich totiž dá tráviť aj čas mimo ihriska. Vyber si štýl, ktorý ťa vystihuje, a ohúr všetkých už na prvej jamke.