Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Doručenie zadarmo nad 50€
Vrátenie a výmena tovaru zadarmo do 30 dní
Svet adidas, športu a štýlu

Bundy

(produkty 689)
1 / 15
Strana:z 15

Bundy adidas

Šport je základom každej kultúry a spoločnosti a je základom zdravia a šťastia jednotlivca. Preto my v adidas veríme, že prostredníctvom športu máme moc meniť životy. Každý deň pracujeme na tom, aby sme ľudí inšpirovali a umožnili im využiť silu športu v ich osobnom alebo pracovnom živote. Používame na to tie najmodernejšie technológie, prepracované strihy, rešpektujúce pohyb, funkčné odľahčené materiály, reflexné prvky pre tvoju bezpečnosť a dizajn kombinujúci moderné prvky s tradičnými spojenými so značkou adidas.

Pre autentický vzhľad pri športe i vo voľnom čase

My v adidas veríme, že šport je cestou k sebazdokonaľovaniu i nájdeniu svojho pravého, autentického ja. Rovnako autentické by malo byť aj oblečenie, ktoré pri športe nosíš. Vyberaj si bundu alebo športovú vetrovku adidas podľa toho, či ju chceš využívať na športové aktivity alebo voľný čas, či hľadáš zimnú, jarnú vetrovku alebo vetrovku do dažďa.

Zorientuj sa v našej ponuke

Náš webshop je usporiadaný prehľadne a umožňuje výber z niekoľkých kategórií. Pomocou jednoduchých tlačidiel si vyber farbu, veľkosť, štýl, šport a na škále nastav cenovú reláciu. Preštuduj si vlastnosti jednotlivých modelov a rozhodni sa pre ten správny model.

Moderné odľahčené materiály a udržateľný rozvoj

Samozrejme, že sa zaoberáme aj výzvami spojenými s ochranou planéty a udržateľným rozvojom. Preto i v našej kolekcii využívame udržateľné a recyklované materiály, ako recyklovaný polyester. Zo všetkých našich produktov sme eliminovali použitie PVC a ftalátov. Intenzívne tiež pracujeme na vývoji budúcich mikrovlákien, ktoré nebudú zaťažovať životné prostredie. Naše vetrovky adidas sú vodoodolné, priedušné, odvádzajú pot od pokožky, niektoré sú aj obojstranné.