alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Basketbalové kraťasy

 
[27]
Šortky Big Logo
Šortky Big Logo
Šortky 3G Speed Reversible
Šortky 3G Speed Reversible
Šortky 3G Speed Reversible
Šortky 3G Speed Reversible
Šortky 3G Speed Reversible
Šortky Galaxy Basketball
Šortky Basketball
Šortky Pro Madness 3.0 Basketball
Šortky Big Logo
Šortky Donovan Mitchell
Šortky Galaxy Basketball
Šortky Galaxy Basketball
Šortky Basketball
Šortky 3G Speed Reversible
Šortky Real Madrid Marvel Avengers
Šortky Harden Foundation
Šortky Donovan Mitchell
Šortky Legends Basketball
Šortky Dame 8 Innovation
Šortky Dame 8 Foundation

Uži si ťažké tréningy a vypäté zápasy naplno s basketbalovými kraťasmi adidas

Praví šampióni vedia, že na palubovku sa nedá vkročiť len tak v hocičom. Chce to špičkovú výbavu od hlavy až po päty, ideálne spojenú s dokonalým štýlom. S touto myšlienkou v hlave adidas navrhol a vytvoril basketbalové kraťasy, ktoré ti pomôžu vyžmýkať z tvojho potenciálu absolútne maximum. Vybavené tými najpokročilejšími dostupnými technológiami, basketbalové kraťasy adidas ponúkajú maximálny možný komfort a totálnu podporu v situáciach, kedy ide do tuhého a o osude zápasu rozhoduje každý hod. Premyslené strihy a sofistikované spracovanie z nich robia perfektnú voľbu nielen pre skúsených hráčov, ktoré už majú na palubovke čo to odskákané, no aj pre nadšených začiatočníkov, s ambíciami posunúť svoje schopnosti na maximum svojho potenciálu.

Basketbalové kraťasy - špičkové technológie pre najlepšie výkony

Pokiaľ ide o športové oblečenie a vybavenie, ťažko konkurovať desiatkam rokov skúseností a technologického vývoja. Basketbalové kraťasy adidas sú nabité tým najlepším, čo sa počas dlhých rokov výskumu objavilo, vďaka čomu je ich materiál mimoriadne ľahký, rýchlo schne, ale najmä ťa udrží sviežeho počas celej doby tvojho výkonu, bez ohľadu na intenzitu. Priedušné vlastnosti týchto materiálov zabezpečujú kontinuálny odvot potu a vlhkosti smerom von, takže počas zápasov a tréningov nielen zostaneš v suchu, ale nemusíš sa už báť ani súvisiacich kožných problémov. Basketbalové šortky adidas ponúkajú maximálnu voľnosť v pohybe, čo oceníš obzvlášť v situáciach, kedy sa potrebuješ prešmyknúť okolo súperovej obrany a zaútočiť na dvojbodový zásah.