alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Golfové doplnky

 
[44]

Golfové doplnky adidas pre radosť z hry na greene

Keď ho miluješ, nie je čo riešiť. Vyraz na green a poriadne si uži svoju obľúbenú hru menom golf! Stačí ak máš golfovú palicu a loptičky, všetko ostatné nájdeš v golfových doplnkoch adidas. Od šiltoviek až po hroty na odpaľovanie. Všetky kúsky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vydržia niekoľko sezón. Zároveň sú plné štýlu a zaručene budú skvelým doplnkom pre tvoj športový outfit. Golfové doplnky adidas sa pýšia originálnym dizajnom, s ktorými na greene zažiariš v plnej paráde. Športového duch z nich vyžaruje už len pri pohľade na svetoznáme logo adidas a rôzne variácie 3-Stripes či Trefoil. Niektoré z golfových doplnkov sú vyrobené z vysokofunkčného materiálu z recyklovaných látok. Ich kúpou tak podporíš našu iniciatívu za planétu bez nadbytočného odpadu.

Kvalitné golfové príslušenstvo vrátane obojstranného opasku

Aby si bol na golfovom ihrisku v maximálnom pohodlí, dopraj si kvalitné golfové príslušenstvo adidas. So šiltovkou adidas na hlave ti nebude do očí svietiť rozptylujúce slnko a ty sa budeš môcť naplno sústrediť na svoj odpal. Pohodlná golfová rukavica so zapínaním na suchý zips vďaka priliehavej konštrukcií zlepší tvoj úchop. Aby si bol na greene v pohodlí od hlavy po päty, pripravili sme pre teba nízke ponožky z extra jemného materiálu. Ich spevňujúca kompresná stredná časť ti zvýši tvoju stabilitu pri údere. Obojstranný opasok s oddeliteľnou kovovou prackou zariadi, aby ti nohavice sedeli poriadne na mieste. Tvoje golfové topánky vylepšia náhradné hroty s ultratenkým systémom uchytenia. Tie ti zaručia lepší kontakt so zemou a tým aj plynulejší odpal.

Štýlové vybavenie na golf z odolného materiálu

Sústreď sa naplno na svoju hru s kvalitnými golfovými doplnkami adidas! Nájdeš tu všetko potrebné vrátane tašky na extra pár obuvi. Štýlové vybavenie na golf je vyrobené z odolného materiálu, ktoré sa len tak ľahko nezničí. Ak sa o ne ešte po hre pekne postaráš, predĺžiš tým ich životnosť na mnoho úspešných golfových sezón. Ako na to sa dozvieš v inštrukciách uvedených pri konkrétnom doplnku.