alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Padel

 
[191]
Tenis čierna METALBONE HRD +Tenis čierna METALBONE HRD +

METALBONE HRD +

Tenis

Tenis Siva adidas Rx 1000Tenis Siva adidas Rx 1000

adidas Rx 1000

Tenis

Tenis čierna METALBONE 3.3Tenis čierna METALBONE 3.3

METALBONE 3.3

Tenis

Tenis čierna adipower W TeamTenis čierna adipower W Team

adipower W Team

Tenis

Tenis čierna adipower TeamTenis čierna adipower Team

adipower Team

Tenis

Tenis čierna adipower 3.2Tenis čierna adipower 3.2

adipower 3.2

Tenis

1 / 4
Strana:z 4

Jedinečné príslušenstvo pre padel tennis

Vyber sa do kurtu s novou výbavou padel tennis od adidasu. Už teraz si môžeš vybrať kvalitné slnečné okuliare rôznych typov alebo padel tričiek pre mužov a ženy. Lepšie sa sústreď na padel so športovými slnečnými okuliarmi adidas s priliehavým strihom, ktoré pevne držia a nemusíš sa pri nich báť zahmlenia. Sú flexibilné a majú protišmykové kontaktné body na spánkoch. Okrem slnečných okuliarov si vyber tričko na padel, ktoré je z recyklovaného jemného džerzeju a pomôžeš tým s našim bojom proti plastovému odpadu. Hurá do kurtu na padel s jedinečným príslušenstvom od adidasu.

Komfort a zároveň kvalita v adidase

Špecifickosť a detailnosť adidas príslušenstva na šport padel je viditeľná najmä v ľahkých športových slnečných okuliaroch. V online obchode adidas nájdeš variabilnú ponuku druhov adidas slnečných okuliarov. Mohli by ti vyhovovať napríklad slnečné okuliare so super ľahkými polykarbonátovými šošovkami, ktoré zabezpečujú obraz v akokoľvek počasí, chránia oči a znižujú únavu. Každým športovým slnečným okuliarom nesmie chýbať prispôsobiteľné nosové vankúšiky so štyrmi pozíciami, tak sa ti nebudú hýbať pri rýchlych pohyboch. Ak si trúfneš na profi športové slnečné okuliare, zažiariš s ich fotochromatickými polykarbonátovými šošovkami, ktoré sa prispôsobujú rôznym svetelným podmienkam.

Na kurte bez prekážok s adidas padel príslušenstvom

Pokiaľ hľadáš poriadne mužské tričko na padel, skús tričko s grafickým logom Trefoil, ktoré odvádza vlhkosť, tak ťa pot nezastaví pri akejkoľvek intenzite. Pre ženy je k dispozícií rovnako kvalitné tričko z rýchloschnúceho materiálu, pre to ťa udrží v pohodlí počas celej aktivity. Ženské tričko na padel má 3-Stripes na krátkych rukávoch s moderným úzkym strihom. Rovnako aj tento model obsahuje recyklovaný polyester, ktorý je jemný a zároveň šetrný k prírode. Každá hra ťa prenesie do úplnej sústredenosti so slnečnými okuliarmi, ktoré vedia s tebou udržať krok. Sadnú ti ako uliate a môžeš sa plne previesť pozornosť na trofej. Nenechaj si ujsť príležitosť kúpy jedinečného príslušenstva adidas na padel.