alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Volejbal

 
[44]
Volejbal je skvelá a zábavná kolektívna športová hra, ktorú si môžeš zahrať celoročne. S kvalitnou športovou výbavou z dielne značky adidas ťa bude hra vždy baviť a budeš dosahovať úspechy ako nikdy predtým.

TRÉNUJ AKO PROFÍK

Cíť sa dobre. Vyzeraj dobre. Trénuj lepšie v súpravách adidas.

Volejbal ťa udrží fit

Máloktorý šport je medzi ľuďmi taký obľúbený, ako volejbal. Na sklonku 19. storočia túto hru vymyslel učiteľ telesnej výchovy a odvtedy sa s rôznymi obmenami hrá až doteraz. Hra je nenáročná na vybavenie, no každý hráč potvrdí, že kvalitná obuv, funkčné oblečenie a dobrá lopta dokáže aj z rekreačnej hry urobiť zápas storočia. Nezáleží na tom, či sa venuješ hre amatérsky, alebo patríš ku skupine hráčov hrajúcich na profesionálnej úrovni, kvalitné vybavenie oceníš aj ty. Vyber si z našej ponuky špeciálne volejbalové botasky, šortky, dres či chrániče, v ktorých si volejbal budeš môcť vychutnať tak, ako nikdy predtým.

Plážový volejbal je hitom leta

Volejbal sa už dávno nemusí hrať len v telocvični či na ihrisku za domom. Čoraz obľúbenejší plážový volejbal si našiel cestu ku všetkým priaznivcom pohybu na čerstvom vzduchu, a dokonca sa stal olympijským športom. Niet sa čo čudovať, veď sa dá hrať len v plavkách a na príjemnom jemnučkom piesku. Pred spaľujúcim letným slnkom sa chráň s atraktívnou šiltovkou ušitou z funkčného materiálu, ktorý poskytne pokožke hlavy ochranu pred nebezpečným UV žiarením, no zároveň je dostatočne vzdušný. Príslušenstvo na plážový volejbal s neprehliadnuteľnými 3-Stripes adidas, ako sú napríklad rýchloschnúce uteráky či odolné fľaše na vodu, ti spríjemní športové momenty.

Bleskurýchly smeč v tvojej réžii

Víťazstvo je na dosah, ak máš na bezchybnú hru pripravené dokonalé podmienky. Vonkajšie okolnosti často krát neovplyvníš, no to, čo si na zápas oblečieš a obuješ, ovplyvniť vieš. V teniskách s responzívnou podrážkou budeš mať s plochou dobrý kontakt a udržíš stabilitu aj pri napínavých obranných zákrokoch. V priedušnom drese a dobre padnúcich šortkách ti nič nebude brániť v pohybe, takže na palubovke zo seba môžeš vydať maximum.Volejbal je oblubeným športom pre všetky vekové kategórie a pohlavia!