alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Plávanie

 
[670]

MOVE FOR THE PLANET

Pridaj sa k nám v appke adidas Running od 10. do 22. mája a hýb sa za dobrú vec. Za každých 10 minút pohybu, ktoré zaznamenáš daruje adidas 1 € na projekty, čo poskytujú vzdelávanie v oblasti udržateľnosti a budujú športové zariadenia odolnejšie proti extrémnym poveternostným podmienkam – až do výšky 1,5 milióna €.
ZISTI VIAC
1 / 14

POĎ SI ZAPLÁVAŤ A NABI SVOJE TELO NOVOU ENERGIOU!

Plávanie má silný vplyv na posilnenie nášho zdravia, otužilosti aj celkovej fyzickej zdatnosti. Zlepšuje ohybnosť kĺbov, zvyšuje kapacitu pľúc, posilňuje srdce, pomáha znižovať stres a hmotnosť a zlepšuje celkovú kondíciu. Okrem množstva výhod, ktoré poskytuje tvojmu telu, prospieva aj tvojmu psychickému zdraviu. Navštív našu stránku adidas plávanie a vyber si z ponuky celých a dvojdielnych plaviek alebo šortiek dostupných v pánskej, dámskej aj detskej verzii. Či už ideš na pláž alebo na kúpalisko, zaplávať si alebo len tak leňošiť pri vode, budeš sa v nich cítiť pohodlne vďaka strečovým a rýchloschnúcim materiálom, z ktorých sú vyrobené.

VYBER SI TIE PRAVÉ PLAVKY NA NAŠEJ STRÁNKE ADIDAS PLÁVANIE!

Plavky adidas sú stvorené na šport. Rád hráš plážový volejbal, chodíš pravidelne plávať do mestského bazéna alebo sa chystáš na dovolenku k moru? Na našej stránke adidas plávanie si budeš mať z čoho vyberať. V celých plavkách sa budeš cítiť bezpečne pri akomkoľvek pohybe, dvojdielne plavky so športovou podprsenkou ti zabezpečia podporu pri akejkoľvek aktivite, vo vode alebo na pláži. Aj páni si môžu vybrať plavecké šortky v rôznych dĺžkach, elastické alebo vo voľnom strihu s vnútornou vrstvou zo sieťoviny.

DOLAĎ SI SVOJ LETNÝ OUTFIT SKVELÝMI ŽABKAMI ADIDAS!

Chráň si nohy na kamenistých plážach alebo nerovnom povrchu, pred horúcim pieskom alebo na klzkých povrchoch kúpalísk žabkami do vody adidas! Sú dostupné v rôznych farbách a materiáloch, ľahko sa vyzúvajú a obúvajú, majú tvarovanú stielku, ktorá udržuje tvoje chodidlá na mieste a ich nešmykľavá podrážka ti poskytne stabilitu na klzkých povrchoch. Skvelou bodkou outfitu budú plavecké okuliare v rôznych štýloch a farbách a ochranou pre UV žiarením.