alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

PLÁVAJ PODĽA SEBA

Nezáleží na veľkosti. Nezáleží na nedokonalostiach. Fitnes je pre každého.
logo

ZŽI SA S VODOU

Predstavujeme novú plaveckú kolekciu adidas SH3.ro, ktorá je navrhnutá tak, aby sadla každej postave a pomohla ženám vychutnať si plávanie naplno. Pretože všetky ženy sú unikátne. Pretože v rozmanitosti je sila. Pretože každá z nás je iná.

PLAVECKÁ KOLEKCIA ADIDAS

PRE ŽENY
PRE MUŽOV
DOPLNKY
DETI

Nájdi perfektné plavecké oblečenie

logo

SKUTOČNÉ ŽENY. SKUTOČNÉ TELÁ. SKUTOČNÝ ŠPORT.

Plávanie je o počúvaní svojho tela a využití jeho potenciálu. Zisti, ako sa silné ženy naučili milovať vodu a to, kým sú.