alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Box

 
[17]

Vyraď súpera jedným úderom s profi výbavou na box

Dokonalá príprava je základom pre úspech. A ak ide o box, platí to minimálne dvakrát. Len s kvalitnou výbavou môžeš byť pripravený na zdolávanie prekážok a úderov. Správne oblečenie, obuv a doplnky ti môžu poskytnúť náskok pred súperom a je jedno, či ide o tréning alebo o dôležitý zápas. Náš sortiment pre box ťa podporí pri prekonávaní svojich limitov.

Buď hviezda s kolekciou adidas box

So štýlovými produktami z našej ponuky ňou môžeš byť počas tréningu aj pri náročnom zápase. Oblečenie pre box, ktoré nájdeš v ponuke adidas, ti umožní zdolávať akékoľvek športové výzvy. Pri výbere materiálov na jeho výrobu dbáme na to, aby boli priedušné a pohodlné. No mysleli sme aj na to, aby ťa neobmedzovali v pohybe pri žiadnom obrannom manévri alebo útoku. Tomu sme prispôsobili aj strih jednotlivých kúskov. Zároveň spoľahlivo odvádzajú vlhkosť od pokožky a ty si tak zachováš pohodu a chladnú hlavu aj pri tom najvyššom tempe. V našom sortimente na teba čakajú tričká, topy, mikiny a šortky, ktoré využiješ nielen pri tréningoch, no zaboduješ s nimi aj vo svojom voľnom čase. Svoj outfit si vieš vyskladať od hlavy až k pätám. V ponuke nájdeš totiž aj obuv pre box. Vršok tenisiek je vyrobený z priedušnej sieťoviny. Vnútorné zosilnené plochy ti zabezpečia stabilitu pri každom tvojom kroku v ringu a ochranná vrstva na špičke zvyšuje odolnosť voči oderu. S podrážkou, ktorá dokonale prilieha k povrchu tak budeš vždy o krok vpred pred tvojim súperom.

Všetko, čo potrebuješ na jednom mieste

Len so správnymi doplnkami môžeš mať vždy po ruke to, čo práve potrebuješ. Do ponuky adidas box sme preto pre teba zaradili aj vaky, ruksaky a tašky. Každý z produktov v ponuke má dostatok priestoru na to, aby si si veci uložil prehľadne a vždy sa k nim rýchlo dostal. Práve rýchlosť zohráva v boxe hlavnú rolu. Buď pripravený na každú výzvu so štýlovými kúskami z našej kolekcie adidas box.