alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Prejsť k hlavnému obsahu
adidas

Cyklistika

 
[280]
1 / 6
Strana:z 6

Cyklistika: indoor aj outdoor v znamení 3-Stripes

Originálne strihy, univerzálne využitie, funkčné materiály. Značka adidas prináša do sekcie cyklistiky to najlepšie, čo pre milovníkov dvoch kolies aktuálne ponúka. Nájdeš tu najnovšie i tradičné kúsky dresov, šortiek, topánok a iných športových doplnkov. Tieto kúsky spoľahlivo použiješ pri tréningu i na závodoch, ale tipujeme, že nimi ohúriš aj kolegov pri ceste do práce. Cyklistika je totiž o slobode pohybu a tou filozofiou sa riadia aj dizajnéri adidas. Všetkých nás teší, že pri vývoji týchto produktov sa berie do úvahy udržateľnosť a kúpou recyklovaných materiálov pomáhaš eliminovať plastový odpad.

Kompletná výbava pre profíkov i amatérskych cyklistov

Siahni po najnovšej kolekcii oblečenia na cyklistiku a sprav všetko preto, aby si maximalizoval svoj výkon. Návrhári z adidas sa pri tvorbe dizajnu snažia využívať dlhoročné skúsenosti pri vývoji špičkových produktov pre cyklistov. Dopriať si môžeš kvalitu aj štýl súčasne. Či už ide o obuv regulujúcu teplo a vlhkosť, ponožky odvádzajúce pot či termoregulačné dresy, tvoj pohy môže nabrať kompletne nový rozmer. Postav sa na pedále v originálnom štýle 3-Stripes a vyraz za ďalším dobrodružstvom s novou výbavou adidas.

Cyklistika kedykoľvek a v originálnom a funkčnom oblečení

V produktoch určených na cyklistiku nájdeš overené vychytávky klasických produktov značky a je jedno či sa venuješ spinningu alebo brázdiš mestá, hory či cestičky. Pri týchto modeloch je to napríklad tradičný dizajn teplákových búnd adidas prerobený pre potreby cyklistov - so zadnými vreckami či predĺženou zadnou stranou na ochranu proti špliechancom. Tenisky na cyklistiku sa netaja tým, že sú stavané na výkon s vysokou intenzitou a vďaka ľahkým a priedušným zvrškom spoľahlivo chladia chodidlo aj pri maximálnom výkone. Dresy s grafikami ťa vďaka funkčným materiálom budú poháňať vpred v chladnom i horúcom počasí a efektne obopnú tvoje telo, čím dosiahneš dostatočnú aerodynamiku.