Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Cyklistika

(produkty 94)
1 / 2
Strana:z 2

Výbava na cestnú cyklistiku adidas

Zapálení cyklisti vedia, že pokiaľ ide o výbavu, dôvera a sebavedomie idú ruka v ruke s výkonom. Musíš sa 100% spoľahnúť na svoje plášte a ráfiky, na brzdy, že bicykel zastavia, na sedlo, na ktorom sedíš a aj na vystužené šortky, ktoré máš na sebe celý deň.

Cyklistická výbava adidas je technická, funkčná, pohodlná a štýlová, bez ohľadu na to, či pretekáš v kategórii 1 alebo 4, jazdíš gran fondo, hľadáš cez víkendy vzrušenie alebo jazdíš pre zdravie. Výsledkom šiestich desaťročí skúseností priamo z peletónu je najlepšie cyklistické oblečenie, dresy, nohavice, podkolienky, rukavice a okuliare pre mužov aj ženy a špeciálne dámske šortky a dresy.

Partneri v cyklistike

Žijeme cyklistikou. Dýchame pre cyklistiku. Za posledných šesť desaťročí sme vyvinuli cyklistické oblečenie, ktoré je oslavou prodecionálnych jazdcov, ako sú Eddy Merckx, Sir Chris Hoy, Victoria Pendelton, Laura Kenny, tímov ako Team Telekom, Team Sky, a národných a olympijských federácií ako British Cycling a Team GB. Ktorým budeme navždy vďační.

Veľká vďaka patrí aj našim hlavným partnerom, vrátane The 5th Floor v Londýne a v New Yorku, 8Bar z Berlína a profesionálnemu tímu Ghost Factory Racing Team. Ďakujeme aj nenápadným hrdinom priamo z peletónu, ktorí zohrali nenahraditeľnú úlohu pri tvorbe, testovaní a pretekárskom využití mnohých našich produktov. Ďakujeme. Vy viete, kto ste.

Pripravenosť je dôležitá

Cyklistika sa neustále vyvíja a mení, adidas vám preto prináša najmodernejšie technológie a strihy pre maximálny výkon na bicykli. Cyklistické oblečenie adidas je skutočne prvotriedne, ergonomické a funkčné, čo vám pomôže pri špurte, zjazde, udržaní rovnováhy, ale aj pri predbiehaní súperov. adidas už viac než šesť desaťročí spolupracuje v úzkej súčinnosti priamo s cyklistickým pelotónom, vďaka čomu vytvoril množstvo unikátnych topánok pre vaše väčšie pohodlie a prirodzenejší pohyb na pedáloch. Komótnosť, aerodynamika a funkčnosť hrajú hlavnú úlohu pri navrhovaní nielen topánok, ale aj dresov či ľadviniek. To všetko navyše adidas dopĺňa použitím najmodernejších technológií. Ide napríklad o technológiu Climalite, ktorá sa postará o odvod potu z vášho tela. Formotion zasa pomôže k lepšej kontrole pohybu. Techfit vás príjemne obopne a nebude vás škrtiť. Climaheat bude vaším štítom pred zlým počasím, Climacool vás príjemne schladí a Climachill ponúkne iný typ aktívneho chladenia. Vaše telo, ktoré sa namáha počas intenzívnych športových výkonov, sa vám za to určite poďakuje.

Široký výber

Neváhajte a vyberte si zo širokej palety kolekcií venovanej každému, pre koho je cyklistika vášňou. Máte na výber aj z celosvetovo predávaných adidas overalov, šortiek, dresov, tričiek, búnd, legín, tielok, ponožiek či podprseniek. Vďaka moderným a inovatívnym technológiám je typickým znakom týchto produktov elastickosť, teda voľný pohyb, a tiež spevňujúci a veľmi priedušný materiál, ktorý nebude dráždiť vašu pokožku a udrží vás v suchu a teple aj v tom najchladnejšom počasí, prípadne vám umožní odvádzať teplo od pokožky a udržiavať vaše telo v pohodlí aj počas najhorúcejších dní, čo dotvára ochrana proti UV žiareniu. Pre ponožky je napríklad samozrejmosťou odvádzanie potu a kompresná stredná časť na spevnenie klenby. Dámy určite poteší športová podprsenka so sieťovinovou plochou na chrbte na zvýšenie prúdenia vzduchu. Páni môžu oceniť cyklistický dres Climaheat Cycling Winter, ktorý obstojí voči každému živlu. Toto všetko vás udrží v zaslúženom komforte na bicykli!