adidas
Zadarmo dodanie viac ako € 50*
Bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní
Vyberte si z viac, ako 7000 produktov

Cyklistika

(produkty 55)
1 / 2
Strana:z 2

Výbava na cestnú cyklistiku adidas

Zapálení cyklisti vedia, že pokiaľ ide o výbavu, dôvera a sebavedomie idú ruka v ruke s výkonom. Musíš sa 100% spoľahnúť na svoje plášte a ráfiky, na brzdy, že bicykel zastavia, na sedlo, na ktorom sedíš a aj na vystužené šortky, ktoré máš na sebe celý deň.

Cyklistická výbava adidas je technická, funkčná, pohodlná a štýlová, bez ohľadu na to, či pretekáš v kategórii 1 alebo 4, jazdíš gran fondo, hľadáš cez víkendy vzrušenie alebo jazdíš pre zdravie. Výsledkom šiestich desaťročí skúseností priamo z peletónu je najlepšie cyklistické oblečenie, dresy, nohavice, podkolienky, rukavice a okuliare pre mužov aj ženy a špeciálne dámske šortky a dresy.

Partneri v cyklistike

Žijeme cyklistikou. Dýchame pre cyklistiku. Za posledných šesť desaťročí sme vyvinuli cyklistické oblečenie, ktoré je oslavou prodecionálnych jazdcov, ako sú Eddy Merckx, Sir Chris Hoy, Victoria Pendelton, Laura Kenny, tímov ako Team Telekom, Team Sky, a národných a olympijských federácií ako British Cycling a Team GB. Ktorým budeme navždy vďační.

Veľká vďaka patrí aj našim hlavným partnerom, vrátane The 5th Floor v Londýne a v New Yorku, 8Bar z Berlína a profesionálnemu tímu Ghost Factory Racing Team. Ďakujeme aj nenápadným hrdinom priamo z peletónu, ktorí zohrali nenahraditeľnú úlohu pri tvorbe, testovaní a pretekárskom využití mnohých našich produktov. Ďakujeme. Vy viete, kto ste.