Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
DORUČENIE ZADARMO NAD €25 A VRÁTENIE TOVARU DO 100 DNÍ

Pozemný Hokej

 
[85]
1 / 2
Strana:z 2

Hokejky na pozemný hokej

adidas myslí aj na hráčov a priaznivcov pozemného hokeja. Tento šport sa od klasického ľadového hokeja líši najmä hokejkami, a presne na to adidas reaguje ponukou, v ktorej nájdete hokejky na pozemný hokej pre silné i presné údery. Ak potrebujete drevenú hokejku, adidas takú ponúka. Pre rýchlu akciu má ohyb v strednej časti a čepeľ s veľkou plochou, aby každá loptička pochopila, že vám nemá šancu ujsť. Presne na to je tu dizajn Adibow. Pre vaše väčšie pohodlie sa môžete rozhodnúť pre hokejku s páskou z klasického polyuretánu. Táto hokejka pripomína na dotyk semiš. Hokejka s uhlíkovou konštrukciou vás už v strede ihriska urobí nezastaviteľnými. Má 3D čepeľ, pričom ohyb oproti iným hokejkám je umiestnený extrémne nízko, vďaka čomu je doslova stvorená na delové strely. Pre výnimočné doladenie má vrstvu Touch Compound, ktorá zlepšuje priľnavosť a pomôže vám, aby ste mali každú loptičku pod kontrolou. Prípadne si môžete vybrať hokejku s uhlíkovou konštrukciou, ktorej vnútro je vyplnené penou, vďaka čomu absorbuje nárazy a pomáha, aby vaše údery boli ešte silnejšie. Všetky hokejky sú ponúkané so štandardmi Medzinárodnej federácie pozemného hokeja.

Tenisky, tričká a dresy

Pri pozemnom hokeji sa vaše chodidlo pohybuje do strán, takže vzniká potreba ochrany, tlmenia nárazov a tiež vetrania chodidla. adidas myslel aj na to, preto ponúka aj tenisky na pozemný hokej. Vaše nohy udrží v suchu fólia, ktorou sú pokryté jednotlivé vrstvy. Podrážka s výčnelkami vám pomôže stáť pevne za každých okolností. V ponuke je aj medzipodrážka Bounce, ktorá sa dokáže prispôsobiť vášmu pohybu. Bočné spevnenie zabezpečuje vonkajší stabilizátor päty. Nechýba ani podrážka Traxion.

Pre všetkých hráčov a fanúšikov pozemného hokeja ponúka adidas aj tričká. Ich zloženie tvorí Interlok zo 100 %-ného recyklovaného polyesteru, a priedušná úprava Climacool, ktorá sa postará o to, že vaša pokožka bude dýchať. Ak hľadáte tričká pre fanúšikov, môžete si vybrať medzi tričkom Netherlands pre priaznivcov holandského pozemného hokeja, alebo sa môžete rozhodnúť pre Dres London, v ktorom anglický tím zápasil o zlato.